Перейти к публикации

ЭКО в УКРАИНЕ


Полезные сообщения

  • Ответы 138
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

@Natali13.09.1984 нехай все вдасться! Головне настрой авжеж. Ви велика молодець. Я після 4 прольотів приїхавши до ШИ була готова на донорський ембріон навіть,але вона відмовила,казала ну хоч ще раз спробуйте.

  • Нравится 1
  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
11 часов назад, Natali13.09.1984 сказал(а):

@darinkamalinka@Iness_Ust

Ши радить ДЯ.  Але ми це для себе не розглядаємо. Точніше чоловік, т.я. в нас є спільна дитина. Будемо ще пробувати зі своїми 🤞

В мене тільки 8й ембріончик дав вагітність (зараз майже 3 роки)

IMG20240812104533.jpg

  • Нравится 8
  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 а якісь нюанси є по програмі? 

В мене із пгд ідеальним дві невдачі. А до пгд 4 невдачі, переставав рости хгч і аномбріонія, от і вирішили тільки з пгд, але не допомогло. От тепер остання мабуть надія йти до Ши. Ще є два слабеньких ембріончика без пгд. То чоловік вважає не варто переносити, а в новий. Але в новий зараз ще додатково важко, бо ми його в місті бачимо раз в декілька міс- пів року, і то не знаю коли буде той наступний раз...

 

Изменено пользователем @//Allenka-mamas//
  • Держу кулачки 1
Ссылка на это сообщение
Только что, @//Allenka-mamas// сказал(а):

@Natali13.09.1984 а якісь нюанси є по програмі? 

В мене із пгд ідеальним дві невдачі. От думаю треба до Ши. Ще є два слабеньких ембріончика без пгд. То чоловік вважає не варто переносити, а в новий. Але в новий зараз ще додатково важко, бо ми його в місті бачимо раз в декілька міс- пів року, і то не знаю коли буде той наступний раз...

 

Нюансів є тільки в тому що роблять свіжий перенос. В кріо можна уйти тільки по показах  - гіперстимуляція наприклад. Направлення можете взяти у свого гінеколога або навіть сімейні деяким дівчатам виписували. Мені направлення робили в Добробуті.  Єдине чим відрізняється якщо направлення дає гінеколог то вона може дати і направлення на безкоштовні аналізи,  а якщо дає репродуктолог то вони не можуть давати направлення на безкоштовні аналізи. 

Знаєте я свого часу не послухала Ши коли прийшли до неї і сказала що в мене є ембріони без пгд з іншої клініці і хочу спочатку їх перенести,  а вона радила нову стимуляцію щоб робити пгд. І втратила майже пів роки. Ембріони виявилися погані і переносити не було чого. А готувалися два раза до переносу, час спливав...

То ви можете заморозити сперму коли чоловік буде в місті. Звісно це за свої кошти доведеться,  але то не так багато в порівнянні з платною стимуляцію. 

  • Нравится 2
  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@@//Allenka-mamas// ви знаєте інколи і слабенькі дають вагітність. Це ж просто цифри і літери,а насправді можлива вагітність 

@Natali13.09.1984 по цій програмі платиш тільки за медикаменти? Пгд входить,чи пгд сам сплачуєш?

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@@//Allenka-mamas// а що саме було коли ембріони були з пгд? Завмирання чи без імплантації?

Ши пгд радить тільки по показах. В мене головний показ це вік - 40, другий 4 ЗВ.

2 минуты назад, darinkamalinka сказал(а):

 

@Natali13.09.1984 по цій програмі платиш тільки за медикаменти? Пгд входить,чи пгд сам сплачуєш?

Ні, усе безкоштовно. Тільки пгд за свої

  • Спасибо 2
Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 пгд без імплантацій. Моя Ре схиляє на вік, вже 41.

@darinkamalinka так, я це розумію, тому і незнаю чи переносити або не втрачати час. В нас син з першого кріо переносу (3АB) народився, восени буде 9 років. 

Після невдалих спроб і особливо анембріонії вирішили пгд. 

@Natali13.09.1984 а взагалі можливо переносити з іншої клініки в Ши? 

Изменено пользователем @//Allenka-mamas//
Ссылка на это сообщение
21 минуту назад, @//Allenka-mamas// сказал(а):

 

@Natali13.09.1984 а взагалі можливо переносити з іншої клініки в Ши? 

Так. Я ж теж перевозила до неї і з нею готувалися до переноса.

26 минут назад, @//Allenka-mamas// сказал(а):

@Natali13.09.1984 пгд без імплантацій. Моя Ре схиляє на вік, вже 41.

Після невдалих спроб і особливо анембріонії вирішили пгд. 

 

А ті ембріони що залишилися,  в якому віці отримані?

Доречі, знаю дівчинку у Ши в якої з ембріоном після пгд трапилася анембріонія🤷‍♀️

Тому сама вже не знаю як краще.  Може ризикнути та без пгд перенести. А потім як подумаю що з 7 ембріонів жоден не пройшов пгд і 4ЗВ, то думаю може не варто ризикувати 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 а ще Таня асистент розповідала,що вже у них була пацієнтка яка переносили ембріон мозаїчний і народився здоровий малюк. Все ж таки моя думка що все десь там зверху вирішується....

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение
41 минуту назад, darinkamalinka сказал(а):

@Natali13.09.1984 а ще Таня асистент розповідала,що вже у них була пацієнтка яка переносили ембріон мозаїчний і народився здоровий малюк. Все ж таки моя думка що все десь там зверху вирішується....

Моя знайома у Ши переносила мозаїка по 21хр. Ось зовсім скоро народжувати,  по ніпту, скринінгу,  амніо малюк здоровий. Ши навіть нещодавно розповідала про неї у себе в інстаграмі. 

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

@Хельга.с Дякую Олю🌷, як добре що вона допомогла виносити дитинку🥹 і з усією увагою віднеслась до вагітності.

Мабуть всеж піду до Прокопенко, подивимось, що за лікар на власному досвіді...бо справді до Лаврик ідуть всеж з невиношуванністю...

 

Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 у мене дуже важкий випадок, сія і чоловіка матеріал ми здобули в Харкові роки 3 їздивши майже кожні 2 тижні. Скажу вам з свого досвіду, якщо є бажання і можливості то ви досягнете своєї мети, головне терпіння і гроші звісно. Вам просто треба дочекатися тієї здорової яйцеклітини.

Мені Ши сказала 2 спроби і все зі своїми) але у нас тут такий треш, сперму треба з Ужгороду привести, ще не відомо зберігла Ісіда аналізи. Кд не почалися на фемостоні). Початок цікавий)

По поводу ембріонів, я везла свого Кліма в термосі через весь Київ з Ісіді в Адоніс на руках)

Мені 40, але комісія не одобрить мені протокол по програмі бо амг дуже низький, тільки дя. А з дя теж не роблять по програмі.

Изменено пользователем Юляшка)
Ссылка на это сообщение

@@//Allenka-mamas// сперму заморожують на такі випадки, це зараз не проблема.

@@//Allenka-mamas// якщо ембріон без поломок, є пгд то вік тут не причому. Вік це проблема для якості ембріону. Як на мене.

Може хто знає Лелюх гінекологиню, вона народила ось нещодавно в 50. Я так розумію були заморожені ембріони хорошої якості. Я слухала її інтервю, дуже цікаво. 

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
2 часа назад, Юляшка) сказал(а):

@Natali13.09.1984 у мене дуже важкий випадок, сія і чоловіка матеріал ми здобули в Харкові роки 3 їздивши майже кожні 2 тижні. Скажу вам з свого досвіду, якщо є бажання і можливості то ви досягнете своєї мети, головне терпіння і гроші звісно. Вам просто треба дочекатися тієї здорової яйцеклітини.

Мені Ши сказала 2 спроби і все зі своїми) але у нас тут такий треш, сперму треба з Ужгороду привести, ще не відомо зберігла Ісіда аналізи. Кд не почалися на фемостоні). Початок цікавий)

По поводу ембріонів, я везла свого Кліма в термосі через весь Київ з Ісіді в Адоніс на руках)

Мені 40, але комісія не одобрить мені протокол по програмі бо амг дуже низький, тільки дя. А з дя теж не роблять по програмі.

Да уж... не легкий шлях до мрії

Так зараз начебто по нзсу на рівень амг не дивляться 🤔. А по віку зараз до 41 включно 

Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 щодо пгд то це не 100 відсодкова гарантія що все ок чи не ок. Пункцію ж беруть із трофектодерми, на більш внутрішніх слоях ембріон може бути і норм. Крім того вони здатні в процесі росту та і після розморожування трансформуватись та можуть перейти в хорошу якість. Так що все рівно все вирішує хтось там зверху бути чи не бути...

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение

@Iness_Ust ось і я багато на цю тему вивчаю. Бо розумію що через рік треба буде думати що з моїми мозаїками робити.  ...для мене утилізація важко дається,але дитину з патологіями виношувати ще гірше(((

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

@darinkamalinka якщо патологія по 21 хромосомі то це ж сіндром дауна? Якщо його можна буде побачити до 9 тижня то можна буде зробити вакуум. Але це нелегко, так((  А може до того часу ти ще стимуляцію зробиш та отримаєш ебріончики) Ще стільки попереду, що треба сконцентруватись на поточному, моя думка)

Ссылка на это сообщение

Якщо хтось мене пам'ятає, ділюся радісною новиною, у липні у мене народився синочок.

Передісторія: 2 самостійні завмерлі вагітності (з самого початку погано ріс ХГЛ) і багато біохімів. АМГ 5,5, полікістозу немає. Чоловік здоровий. Діагноз – безпліддя неясного генезису. Було перевірено все, що можна.

Зараз мій вік 42 роки, лікувались більше 10 років.

Протоколи:

1. Ісіда у Турб@ніст + Ха: 24 клітини, 14 зрілих, 4 ембріони. Було 3 підсадки з нульовим ХГЛ.

2. Ши: 22 клітини, 12 зрілих, на виході 0 ембріонів.

3. Родинне Джерело у Стрілк@ + Ул@нова: 22 клітини, 18 зрілих, 3 ембріона з них 2 пройшли ПГД. Другий із ембріонів дав довгоочікувану вагітність.

  • Нравится 8
  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...