Перейти к публикации

ЭКО в УКРАИНЕ


Полезные сообщения

@darinkamalinka Вітаю!!! Які гарні новини!! Найкращої долі малечі, здоров'я  родині, смачного молочка!! Ти це зробила :kulachki:

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
  • Ответы 138
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

(изменено)

Дівчата, добрий день. Я новенька у вашій групі) Підкажіть, будь ласка, хтось робив екз в Дніпрі по програмі нзсу? На сайті написано, что в цій програмі 2 клініки: Медікал Плаза та Геліос. Мені майже 38, є спільна з чоловіком дитина 15 років, трубний фактор, амг 1,7. Пройшла 1 протокол стимуляції платно (репродукторог в Дніпрі, пункцію робили в айвімед). Отримали 6 клітин і лише 3 були зрілі. На 2 добу запліднених було 2, один ембріон з фрагментацією 10%, другий більше 25%. Сьогодні 6 день, написали, що залишився один ембріон і він відстає, немає бластоцисти. Залишили до завтра, але ж зрозуміло, що нічого з нього вже не буде. Якщо є така можливість, то хотілося б спробувати безкоштовно+непотрібно було б їздити до Києва. Але жодних відгуків про репродуктологів Медикал плаза та геліос не знайшла

Изменено пользователем marina1986
Ссылка на это сообщение
22 минуты назад, darinkamalinka сказал(а):

@marina1986 по Дніпру не підскажу,але ви дізнавались чи діє безкоштовна програма на пари у яких є вже діти ?

Дзвонила в ці клініки, сказали, що діє

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@marina1986 у нас коли стало питання про необхідність еко, нам кілька спеціалістів одразу сказали: Тільки не в Дніпрі, бо будуть гроші на вітер. Тоді тут були тільки Генезис та Медикал Плаза. Бачила лише одну дівчину, у якої вийшло завагітніти саме в Дніпрі. Всі інші їздили хто куди, але в основному в Харків у Грищенко.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
  • 2 недели спустя...
08.07.2024 в 14:25, marina1986 сказал(а):

Дівчата, добрий день. Я новенька у вашій групі) Підкажіть, будь ласка, хтось робив екз в Дніпрі по програмі нзсу? На сайті написано, что в цій програмі 2 клініки: Медікал Плаза та Геліос. Мені майже 38, є спільна з чоловіком дитина 15 років, трубний фактор, амг 1,7. Пройшла 1 протокол стимуляції платно (репродукторог в Дніпрі, пункцію робили в айвімед). Отримали 6 клітин і лише 3 були зрілі. На 2 добу запліднених було 2, один ембріон з фрагментацією 10%, другий більше 25%. Сьогодні 6 день, написали, що залишився один ембріон і він відстає, немає бластоцисти. Залишили до завтра, але ж зрозуміло, що нічого з нього вже не буде. Якщо є така можливість, то хотілося б спробувати безкоштовно+непотрібно було б їздити до Києва. Але жодних відгуків про репродуктологів Медикал плаза та геліос не знайшла

Напишіть мені в особисті, мої 2 знайомі роблять по НСЗУ в Дніпрі

Ссылка на это сообщение

@darinkamalinka ну ти знаєш, як я за тебе щаслива!! Ще коли рівно 5 років назад ти мене навідувала і лікарні, відчувалося, що ти вже дуже втомилася, але я знала, що ти будеш йти до кінця!!!!! 
 

дівчата, бажаю вам не втрачати час на лікарів, які у сусідній лікарні, чи ви десь чули, чи вам не зручно та далеко добиратися…. Йдіть до Ши!!! Я до неї літала 23 години в одні сторону. Вона чудовий, професійний лікар, який точно в цій професії на за грошима, а за результатом!!

  • Нравится 5
Ссылка на это сообщение
  • 3 недели спустя...

@darinkamalinka ууу, я шось тебе пропустила, чат не відображається. Я дуже дуже дуже рада, вітаю!!!!!:smilie_girl_321: Я шось так і думала що в цей раз все получиться)

@marina1986 доречі в Добробуті є НСЗУ, саме у Ши. І дуже багато дівчат там зараз, і програмою користуються активно. Рекомендую.

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
15.08.2024 в 13:59, darinkamalinka сказал(а):

@Iness_Ust дякую! А ти не знаєш, якщо вже є дитина після ЕКЗ,можна цією програмою скористатися?

Можна. В мене була в березні стимуляція по цій програмі.  Сама Ши запропонувала. 

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

Дівчата, добрий день🌷

Я новенька, з Дніпра)

Дуже потрібна ваша порада з приводу того, якого лікаря краще обрати для ведення вагітності в 9-ці (підходить територіально).

Не можу обрати між Лаврик та Прокопенко.

Лаврик бентежить мене своїм віком чесно кажучи, а до Прокопенко зможу записатись тільки на 11 неділі, чи не запізно для постановки на облік?

Буду вдячна за ваші відповіді🌷

 

 

 

 

Ссылка на это сообщение

@Їжачок я була у Лаврик. Так, вік, але вона дуже грамотна. Але до неї йдуть ті, у кого є невиношуваність. Я йшла до неї після ЗБ. Наступна Б теж завмерла, викидень. І лише третю змогла виносити. Точніше вилежати. Але третю в мене вели Лаврик і Дука (з Космічної).

Особисто я дуже вдячна Лаврик за її підхід. І за те, що не відправила мене на чистку, коли на УЗД показало відсутність серцебиття при великому ктр. Замість чистки вона продзвонила кабінети з експертним УЗД і домовилася щоб мене прийняли ургентно. А був би якийсь інший лікар - не факт що у мене був би мій Ігорьок.

За Прокопенко не підкажу, не стикалася жодного разу.

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение
4 минуты назад, darinkamalinka сказал(а):

@Natali13.09.1984 Ага,буду знати. Бо раніше щоб безкоштовно попасти треба було мати певні діагнози,і наче у кого діти є то не можна було. Як ваші справи?

Зараз трохи інші програма. І беруть майже усіх віком до 41 включно. 

Не дуже справи😔. З Ши вже було 4 стимуляції (загалом 7),  і жоден з 7 ембріонів отримах за ці 4 стимуляції не пройшов пгд😭 

 

  • Грустно 6
Ссылка на это сообщение

Всім привіт. Моєму Кліму 3 роки і я хочу естафету від Даші перейняти) але мій амг впав в пропасть 0.09 і Ши надій дає мало. Але) ще є порох в порохівницях чи як там кажуть по українські. 

11_23_07_0x0.jpg

  • Нравится 7
Ссылка на это сообщение

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...