Перейти к публикации

Черновцы!!!


шиншилла

Полезные сообщения

JuliaSol,

Привіт))

Вітаю!Легкої вагітності та здорового малятка)

УЗД в діагностичному,

на рівненській 5а в базис-меді.

А який у тебе термін?

 

8 тижнів, мені сказали що на 11 тижні потрібно робити, та переживаю оскільки є дещо негативний досвід тому думаю може раніше варто зробити.

 

Привіт! Вітаю)) цей день не забудется ніколи) раджу також "Базисмед"

 

дякую дуже))) чоловік ледь стелю не проламав від щастя))

Базисмед це на Рівненській навпроти пологового?

 

JuliaSol,

Привіт))

Вітаю!Легкої вагітності та здорового малятка)

УЗД в діагностичному,

на рівненській 5а в базис-меді.

А який у тебе термін?

 

і дякую :flower: ))))

 

Мені теж в базисмеді сподобалось, там дуже дорога апаратура стоїть.

ой, дякую)))

А щодо обслуговування там черга чи запис?

 

[quote name=Катя:)' timestamp='1467100135' post='16397563]

JuliaSol, привет!

Легкой беременности))

Я делала первые узи в диагностическом. В Мавексе, на более позднем сроке, записывала видео только. Ну и в женской консультации меня еще смотрели. Но это уже месяце на девятом :)

В диагностическом мне узисты нравятся очень. Аппаратура да, старовата.

 

Девочки, как дела у вас?

Все попропадали. На отдыхе, что-ли? :))))))

 

У нас отлучение от груди полным ходом. Соня стала недобирать и это длится четвертый месяц уже. Отлучаю, чтобы наконец нормальную пищу начала есть. Расскажите, кто как отлучал, как прошло?

Малая капризная, ночами не спит, требует внимания. На руки брать тяжело - грудь болит, дотронуться невозможно. Короче, все прелести(

Спасибо за ответик:)))

 

ой, у меня подруга сейчас тоже отлучает, и малыш капризнечает и она уже незнает что делать.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,7 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

JuliaSol, так. Базисмед на Рівненській, запис по телефону. Якщо багато людей, трошки чекаєш, але це в жодне порівняння, наприклад, з чергою в діагностичний чи ЖК)))))

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

JuliaSol, тьфу тьфу..ростіть здорові))

 

JuliaSol,  а як себе почуваєш?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт дівчатка! Вже по маленько приближаємось до родів. Буду рожати на Рівненській , планую з за роди недомовлятись а їхати на діжурну бригаду. Може хтось може підказати по цінам, кому і скільки треба приблизно платити?

 

Робила другий скринінг ,по результатам все добре , лиш виявили не туге однократне обвиття пуповиною. Надіюсь що ми до родів її скиним. А вообще як проходять роди з обвиттям , бо все таки переживаю?!

 

Вже навіть задумуюсь про хрестини. Може хтось порадить недорогого і хорошого фото-відео оператора. Можна силку на їхню сторінку кинути. Планую фото і відео дома, в церкві і в ресторані(але в ресторані не докінця а десь до половини вечора). А якшо чесно то даже незнаю як краще це зробити. Буду рада і вашими ідеями, може шось порадити.

 

Дякую всім за відповідь! Легкої вам вагітності! ♡♡♡

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Робила другий скринінг ,по результатам все добре , лиш виявили не туге однократне обвиття пуповиною. Надіюсь що ми до родів її скиним. А вообще як проходять роди з обвиттям , бо все таки переживаю?!

 

У меня было двойное и сохранилось аш до родов, не размоталась. Тоже переживала. Роды прошли отлично. Была гипоксия легкая. По этой причине (так врачи говорят) первый месяц отсутствовали некоторые рефлексы (не шагала и не отталкивалась ножками). Но сейчас уже первые шаги сама делает, так что это не проблема.

У многих обвитие. Девочки и с тройным рожают. Узистка рассказывала, что видела пятерное:) Слабо представляю, как оно.Но все там тоже ок с ребенком было)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

JuliaSol, тьфу тьфу..ростіть здорові))

 

JuliaSol, а як себе почуваєш?

дякую дякую ростемо))))))

почуваюсь поки добре, токсикозу немає і тому тішусь бо в подруги був і ввечері і вранці...((( аж шкода її було

 

JuliaSol, так. Базисмед на Рівненській, запис по телефону. Якщо багато людей, трошки чекаєш, але це в жодне порівняння, наприклад, з чергою в діагностичний чи ЖК)))))

ой, дякую))) я черги і до вагітності погано переносила....старалась їх по максимуму уникати, якщо це можливо.

І я таки записалась в Базисмед, на цьому тижні йду:)) трішки хвилююсь та сподіваюсь все пройде добре)

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

JuliaSol, все будет хорошо :yes:

держим за тебя кулачки :kulachki: :kulachki: :kulachki:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девочки, Базисмед на втором этаже или на первом? Это же не тот частный кабинет на первом этаже? Я что-то запуталась, или они расширились?

 

JuliaSol, поздравляю с беременностью!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девочки, Базисмед на втором этаже или на первом? Это же не тот частный кабинет на первом этаже? Я что-то запуталась, или они расширились?

 

Амальгама, все правильно. Они расширились прилично. Первый этаж. Там вроде вывеска должна быть.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Anna Karenina, ааа, спасибо за подсказку!

 

Блин, моему сыну через месяц 5 лет! :mamamia: кошмар, когда это время успело пролететь?

  • Нравится 5
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт дівчата!!! Скажіть будь ласка хто стояв на обліку у Дорош Лариси Іванівни на Рівненській? Я з району,але маю багато хороших відгуків про неї,і хотіла б стати на облік у цього лікаря.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

linka23,  привіт, я стояла, ще 5 років тому, пішла до неї теж по-рекомендаціях. Скажу так, вона жінка строга, сюсі-пусі у неї немає, якщо вона сказала, то так і має бути, якщо щось не подобається - твої проблеми, пишеш відмову ( наприклад, якщо каже, що треба лягати в патологію, або ще якісь аналізи здавати додатково і т д), і вона відповідальність з себе знімає. Як спеціаліст акушер- гінеколог вроді непогана, просто я не маю з ким порівнювати по цьому поводу, бо стояла тільки у неї. Короче, жінка строга і з характеро. Ну, це моя така думка про неї. І ще скажу, мене вона відправляла 3 рази на збереження і підтримку. Ітого взагальному після 10 -го тижня я провела 2,5 міцяці своєї вагітності на рівенській.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

linka23, привіт, я стояла, ще 5 років тому, пішла до неї теж по-рекомендаціях. Скажу так, вона жінка строга, сюсі-пусі у неї немає, якщо вона сказала, то так і має бути, якщо щось не подобається - твої проблеми, пишеш відмову ( наприклад, якщо каже, що треба лягати в патологію, або ще якісь аналізи здавати додатково і т д), і вона відповідальність з себе знімає. Як спеціаліст акушер- гінеколог вроді непогана, просто я не маю з ким порівнювати по цьому поводу, бо стояла тільки у неї. Короче, жінка строга і з характеро. Ну, це моя така думка про неї. І ще скажу, мене вона відправляла 3 рази на збереження і підтримку. Ітого взагальному після 10 -го тижня я провела 2,5 міцяці своєї вагітності на рівенській.

Дякую, мені і треба щоб було все під наглядом і контролем,дуже довгоочікувана вагітність,і потрібний не просто лікар,а реально професіонал. Скаже лягати -ляжу,без питаннь. А як до неї попасти,є якісь нюанси?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

linka23,  у мене була така ж сама ситуація, тому і я пролежала стіки без всяких заперечень. Я на той не була прописана в Черн.області, а лише тут робила, тому принесла довідку з місця роботи і липову довідку з жкг, що я ніби проживаю у тому районі міста за який вона відповідає, ну і дала їй пару грн. Ну і давала через раз як приходила до неї.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Доповню,можливо мій пост буде комусь корисним: читала і знаю на власному ,нажаль багаторічному,досвіді про лікарів гінекологів-репродуктологів у Чернівцях. Насправді,з цим питанням у нас печалька. Була я Марфіної,лікувала вона мене лікувала і так від неї я і пішла ні з чим. Як вже хтось писав вище,писанини дуже багато ,а на ділі мало що видно. Також дуже великим недоліком у неї лікуватися є УЗД, завжди каже наповнювати мочовий міхур і чекати під кабінетом. А хто був у діагнозтичному то знає ,які там черги з вагітними,і я вже з переповненим просто сеховим,а мене не беруть :cry::girl_mad: ,і так майже завжди!!!! Цього я не розуміла і ніколи не зрозумію!!! Хворих по гінікології потрібно дивитися вагінальним датчиком ,і там набагато все швидше ніж у вагітних,тобто можна якось це питання організувати. Кожний похід до неї мені котував пів дня(((((( Була і Затірко, про неї я такої ж думки ,як всі: гінеколог-да,ну аж ніяк не репродуктолог!!! Вже не знаючи що робити ,ми з чоловіком сіли і поїхали в Івано-Франківськ у ПРЦ,там я зайшла в кабінет витягнула папку з аналізами і сказала -допоможіть,куди рухатись далі? На це була така відповідь: ми лікуванням не займаємося тільки ЕКО(мою папочку навіть не відкрила) ні про яке УЗД і мови навіть не пішло,консультація тривала 30 сек. Це взагалі без слів. Якщо є проблема,можливо мені ЕКО і показано,чому не подвитися аналізи і не зробити УЗД??!!!!. Короче йдемо далі. Лапароскопія-ендометріоз-клімакс. на УЗД- у вас все нормально - вагітнійте. Не вагітніємо,тому вирішємо поїхати до Хміля в Тернопіль. Скажу так: там перший раз і дуже швидко мені розказали всю картину ,яку побачили!!! Куди дивилася,та узістка до якої я ходила в Чернівцях- Бог зна. Так шо дівчата,якшо ви вже багато що пройшли раджу в Чернівцях нічого більше не шукати,їдьте або в Тернопіль або Київ. Доречі,вище хтось писав ,що Ісіда в Києві - цу типу Юзька в Чернівцях. Нічого подібного ,тут нема що навіть рівняти:небо і земля!!!! І ніякої викачки грошей там немає,все по прайсу,навіть лікарі входять у положення пацієнтів і радять, як дешевше можна вирішити нашу проблему!!! Це я вам можу сказати на 100%

  • Нравится 4
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

linka23, так, дуже знайомо, це тернистий шлях :think_1: ...те, що в нас у Чернівцях немає лікарів, які хоча б могли пояснити, що воно і як, то й справді нема, а на жаль :shok: ...у них все що відходить від норми значить не їх компетенція, а ще у них є спільне-майже ніхто не передивлявся "папопчку" з попередніми аналізами та узд, які вже не одноразово здавалися, а кожен пропонує здати ще раз і тепер(хоча різниця в кілька тижднів). :durdom:

 

А до кого на узд ходили в діагностичному?

 

В мене знайома в Дорош спострегілась під час вагітності, але паралельно і в Коцюбинського(у нього ж і народжувала), нічого поганого про неї не чула, і так казала, що вона строга з приводу призначень.

Изменено пользователем anna1may
  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

В діагностичному до різних,до кого Марфіна направляла. А після лапароскопії на Рівненській,там же і робила УЗД,у кого не скажу бо навіть ім"я не запам"ятала,але саме ця жіночка нічого поганого не бачила при наявності в мене конкретного гідросу(((((((((((((

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

linka23, ну головне, щоб тепер все склалося якнайкраще. :flower:

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Всем привет! :Hello:

 

начиталась, порадовалась и погрустила с каждой.

Теперь созрела, как бы это иронично не звучало, и хочу поделиться своими новостями и услышать хоть что-то в ответ.

Почти 2 года живем в открытую с мужем, а Б нет... лечения, таблетки, уколы, обследования и тд... все мимо.. наконец-то я ушла с работы, которая отнимала все моё время и... прошла контрастацию... вердикт - полная непроходимость... до этого - даже на стимуляции ЯК не созревала. а сам Ф не мог лопнуть... на днях ночь не спала, адская боль... пошла на узи - была овуляция ( после стимулирования флутафарм-фемина и маммоклином), но, из-за количества жидкости и отсутствия давно О , боли весьма красочные...

в общем сам факт в том , что кроме эко ничего не светит. но боюсь что не будет с чего делать эко, раз нет созревания и проблемы на первых 2 фазах МЦ...

как-то так

мужу не знала как сообщить, по чуть отхожу и рыскаю в поисках клиник ну и узнаю стоимости лечения, подготовки и самой процедуры..

Спасибо за Внимание :reverans:

Всем добра :girl_bye:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Pozitron4ik,  приветствую в нашей компании! Очень грустно, что у вас так... Могу поддержать только. Но должна сказать, что много знаю историй эко со счастливым концом. Если у вас есть финансовая возможность, то это хороший шанс. Знаю даже девочек с двойнями и тройнями. Не отчаивайтесь и пусть вам Боженька помогает!

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привет всем. Pozitron4ik, не сдаваться, а надеяться на лучшее!!!!

 

Девочки, мне тут компрессионные чулки прописал врач, поверхностный варикоз и сосудистые звездочки уже начали появляться. Пью для укрепления сосудов и улучшения кровотока в венах таблетки. А вот мысль о чулках в такую жару меня убивает ))) тем более они дорогие, и с животом каждое утро пытаться их натягивать.....может кто-то носил при беременности и после компрессию, чем все закончилось? )

 

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Pozitron4ik, приветствую в нашей компании! Очень грустно, что у вас так... Могу поддержать только. Но должна сказать, что много знаю историй эко со счастливым концом. Если у вас есть финансовая возможность, то это хороший шанс. Знаю даже девочек с двойнями и тройнями. Не отчаивайтесь и пусть вам Боженька помогает!

большое спасибо!

ХОЧЕТСЯ ВЕРИТЬ ЧТО ВСЕ БУДЕТ

финансы сейчас не особо, мужу тоже на здоровье нужны деньги. Но слава богу его стиль жизни никак не вредит на его возможности, в отличии от моих)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Pozitron4ik,  привет, самое главное-это не отчаивайтся... это еще не вердикт

Чудесам всегда есть место!Главное верь, что все будет хорошо!

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Всем привет! :Hello:

 

начиталась, порадовалась и погрустила с каждой.

Теперь созрела, как бы это иронично не звучало, и хочу поделиться своими новостями и услышать хоть что-то в ответ.

Почти 2 года живем в открытую с мужем, а Б нет... лечения, таблетки, уколы, обследования и тд... все мимо.. наконец-то я ушла с работы, которая отнимала все моё время и... прошла контрастацию... вердикт - полная непроходимость... до этого - даже на стимуляции ЯК не созревала. а сам Ф не мог лопнуть... на днях ночь не спала, адская боль... пошла на узи - была овуляция ( после стимулирования флутафарм-фемина и маммоклином), но, из-за количества жидкости и отсутствия давно О , боли весьма красочные...

в общем сам факт в том , что кроме эко ничего не светит. но боюсь что не будет с чего делать эко, раз нет созревания и проблемы на первых 2 фазах МЦ...

как-то так

мужу не знала как сообщить, по чуть отхожу и рыскаю в поисках клиник ну и узнаю стоимости лечения, подготовки и самой процедуры..

Спасибо за Внимание :reverans:

Всем добра :girl_bye:

 

 

Доброго дня, теж не можу вже пару років завагітніти, мені порадили поїхати в діагностичний центр "Яна" в м.Луцьк багато знаю реальних випадків кому там допомогли. Сама дуже хочу туди попасти. Почитайте про цей центр в інтернеті.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

olka2207, дякую, вже йду читати!

Вам успіху з першого разу!! :pregnant:

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...