Перейти к публикации

Черновцы!!!


шиншилла

Полезные сообщения

lesiok, повністю підтримую слова Позітрончик. Не та це клініка, на яку варто покладати великі сподівання. Лише втратите час і гроші.

Якщо налаштовані на ЕКЗ, поспілкуйтеся з дівчатами у цих темах: http://www.babyplan.ru/forums/forum/297-bebiplanua/ .

 

Pozitron4ik, может, и правда лучше так, чем галопом по Европам... Держись, дружочек! Всё хорошо будет! И 20 число уже скоро.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,7 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

Всем привет) anna1may, шокирована информацией про запрет договоров и про совместные роды :( Буду на приеме на Ровенской - обязательно спрошу у своей ведущей. Я не хочу рожать сама((

я вот у Г спрашивала, когда была на приеме, то партнерские не отменили, а посещения и т.д. то да...и выбрать врача/бригаду у которой рожать хочешь никак ибо запрет... :not know:

 

lesiok, тут Pozitron4ik права

відгуки про їх діяльність дуже сумнівні, як про лікувальний заклад в якому надаються такі послуги, куди жінки приходять у відчаї і надії на мрію... просто подумайте чи варто вам саме там робити ШЗ чи можливо в Києві чи Львові це буде краще і по грошам вигідніше, бо історії про те, що "ой, справді з першого разу ШЗ не у всіх проходить добре" я чула від кількох людей... в результаті вони витратили час і гроші і їхали все ж в інші міста робити такі процедури, і Слава Богу, все проходило добре, і навіть з першого разу, а ставлення було нічим не гірше...

ми з Вами поділилися своїми враженнями і чиїмось гірким досвідом, а Вам вирішувати...

Все ж бажаю удачі і скоріших // полосатих тестів та щастя в животику!!! :kulachki:

 

Pozitron4ik, все будет хорошо и 20.10 уже близко)) :applause: ждем положительных новостей)) :kulachki:

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Innysikk, а ты у кого на учете?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую дівчата! Все ж спробую, далеко іхати поки не можем, обоє працюєм, хіба вже і тут нічого не вийде, але я вірю і надіюсь. Сьогодні спілкувалась з знайомими, кажуть, що є і багато пар в яких з першого разу все вийшло. Ціни в них бачу приблизно як в ПЦРЛ, але відношення і умови - то небо і земля. Думаю за наступні три місяці вискажу свою думку про клініку :))))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

привіт,Latinka, ситуація схожа на твою,була в Затирко вперше десь 28 вересня і вона теж виявила запалення і +спайки,назначила лікування на 16 днів,ти написала що лікування не допомогло,якщо не серет,що саме вона виписувала тобі..і чи йшла далі до неї?просто я розгублена,не знаю чи варто далі до неї ходити,зарекомендували її як хорошого лікаря,а по деяким відгукам складається не дуже позитивне враження.. :(

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

nadinka1302, я теж лікувала у Затірко спайки. У наступному циклі після лікувального вже завагітніла.

 

Знайшла у своїх записах:

Лечение от спайки:

1) экстракт плаценты (1 мл) - 1 раз в день - 10 дней, в/м;

2) "Наклофен" (50 мг) - 10 дней, на ночь.

 

Для планирования:

1) "Фолио" - 1 т. в день - 5-25 ДЦ;

2) витамин Е - 200 - 1 т. в день - 16-25 ДЦ.

 

А тобі вона що назначила?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, дівчата! Хочу додати, що я неодноразово лікувалась у Затірко (уреаплазму, молочницю, запалення яєчника, був навіть гормональний збій циклу) і лікування у неї завжди було ефективне. У цьому плані А.Ф. молодець.

 

Для планування вагітності, бачу у неї нічого не змінилось: фоліо і віт. Е як було 6 років назад.

  • Нравится 4
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене киста і поліп в матці. :( Гінеколог Ротай Агнелія Дмитрівна(воєнний госпіталь), відразу сказала оперуватися. Кажу може спочатку забрати поліп, пробувати вагітніти а киста сама пройде. Насварилася і сказала що буде позаматкова. Операція коштуватиме до 15000 грн, сама все зробить, хоч вже лягай. І суворо попередила що ЦЕ МІЙ ЄДИНИЙ ШАНС ЗАВАГІТНІТИ. Дівчатка а мені лиш 24 роки)) Ну загалом серцем вона мені не сподобалась і я пішла від неї. Та й добре, потім чула не хороші відгуки про неї. Хоча раніше зарекомендували знайомі. От Сьогодні записалася до Затирко, але аж на 12.11... Може в когось були такі проблеми (киста, поліп)?! Порадьте щось :girl_cray:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Karolinka91,  по-перше не впадай у відчай...

по-друге, звернися на консультацію зі своїми попередніми обстеженнями до інших лікарів, до тої ж Затірко, Никифор.

І раз ти вже записалась до Затірко на 12 листопада, то це вже і не так далеко, зачекай трішки, якщо тебе нічого не турбує, не болить....проконсультуєшся і будеш розуміти наскільки виставлений Ротай вердикт відповідає дійсності..

Изменено пользователем anna1may
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Karolinka91,  привіт, я зараз звернулася зі своїми проблемами до Никифор. На двох останніх узі теж побачили поліп в матці, але поки що здаю аналізи на різні гормони і інфекції. Вона мені казала про те, що можливо ще прийдеться робити лапароскопію для провірки труб. Правда за поліп нічого не уточняла, але думаю, коли до того вже дойде діло, обов'язково за нього уточню.

Так як Затірко не є хірургом, то думаю вона не буде такою категоричною на рахунок операції.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

AnnaIT, Вона мені назначила алоє 10 уколів,свічки біострепта,свічки наклофен і мовіназу)впринципі я дійсно після лікування відчула себе набагато кращє)але є ще інша проблема в мене,яку я надіялась,що вона вирішить,проблема в тому що місячні які почались десь в 13 років без гормональних в мене не йдуть(затримки можуть бути 9 місяців (гінеколог завжди назначав чи то ярину чи щось в цьому роді..поки пила вони йдуть,припиняю пити місячних знов нема (тому я звернулась до Анжели Федорівни,сказали що вона вирішує такі питання..я поки не планую вагітніти,але роки через 2 захочу..але з таким циклом,а точніше його відсутністю я боюсь,що це буде дуже проблемно (коли я прийшла до неї вона сказала,що є запалення і спайки,і відправила в ділу здавати море аналізів.коли отримала результати пішла до неї,в них дигідротестостерон за межами норми,тестостерон загальний теж..і на моє розчарування я почула теж саме пий джаз 1 рік..ти ж вагітніти поки не збираєшсяя просто не хочу все життя сидіти на гормонах і надіялась що вона допоможе вирішити дану проблему..але ж ні

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Karolinka91, привіт. Я теж свого часу була в Ротай. Моя знайома робила в неї операцію на кисту. У них там типу хірургічне відділення і про лікування мова не йде. Після консультації зрозуміла, що більше піду. До Затірко ходила пів року, призначила дуфастон і вітаміни. Без аналізів на гормони і інфекції сказала треба буде робити лапароскопію, більше до неї не йшла. Потім вирішила нікуди не йти. Почала пити регулон три місяці(сама собі призначила, не кажу, що це правильно, але я колись його вже пила і подумала нічого не зашкодить), дочекалася місячних, потім ще одних і проколола 10 днів прогестерон. І ЗАВАГІТНІЛА, сама здивувалася.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ой дівчатка, дякую вам за слова підтримки)

 

(O.tasha),  скажіть будь-ласка, а у вас яка киста була??? Так от і я ж не хочу операції((( зараз поки взагалі лікуюсь травами... Та й взагалі, пробую все що можна, лиш би не оперувати!!! Дасть Бог, все вдасться))

Изменено пользователем Karolinka91
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Karolinka91, привіт, мені теж 24, і лікуюсь я вже дуже давно.. Саме питання в тому чи важливе тобі здоров'я твоє і твоїх майбутніх діток, тягнути не треба, краще здати всі аналізи, зібрати в теки, пройти кілька спеціалістів і послухати заключения, чим довше існування проблема тим більші наслідки і складніше їх усунути, це вже повір говорю із свого досвіду, я пів року тому звільнилась і почала інтенсивно займатись питанням вагітності, адже на роботі я жила і вдома і на вихідних була в роботі, а труби все ніяк не могла перевірити ... А якби зробила це всіх численних узд, курсів ліків, прогрівання і уколів.. А 24 це не так вже й мало, наші ресурси теж не вічні, з кожним циклом запас Ф все менше і менше... Операція це не так погано, ти можеш зберегти стільки часу, коштів і нервів!! І хочу нагадати , що лише на Лапара можуть побачити точну ситуацію і реальну картину проблеми. Я втратила кілька років на альтернативи і все можливе, краще мати змогу вагітніти і і просто використовувати засоби контрацепции і прийняти рішення про батьківство самостійно, а не сподіватись і молитися хоча на шанс

Але знову ж таки, вирішувати тобі, бажаю швидкого одужання і щасливої, бажаної вагітності

 

anna1may, и так, сдала я все анализы и тд, вообщем по факту все по кругу перед следующей явкой,

Уже решила что лучше сдам все на месте и не буду бегать и передавать. Явка 4.11.16 перед началом цикла, по плану с 8.11.16.

3.11.16 нужно сдать екг и опять к терапевту.

4.11.16 сдам ОАМ, ОАК с пальца, биохимию и коагулограмму

По началу МЦ и фактичному завершению праздников- назначим дату операции, предварительно пообщавщись з хірургом и анастезиологом.

Вообщем на запрет болеть, мой организм ответил отказом. Лежу 3й день, гребаное ОРЗ.. С 37-37,5°С просто как лимон, который плавает в моем чае..

А у тебя что хорошего? Приятные новости?) хоть кто-то порадуйте

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Pozitron4ik, так ты в бой с ноября)))

Давай, подлечивайся Сашка и чтобы огурцом была!!!

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девочки из Черновцов,посоветуйте хорошего гинеколога в лечении половых инфекций,потому что сил больше нет ходить од одного врача к другому,при чем результаты анализов везде разные.Однажды один врач обнаружил у меня,а у остальных не подтвердилось и это тянется уже 2 года,а у меня мозг высыхает.Please

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

unHAPPY?,  не можу порадити лікаря, бо на мою думку всі лікарі оці всякі болячки всеодно лікують по стандартних протоколах. Просто розкажу свою історію. Це було десь років 8 тому. Я звернулася до одної лікарки у старому роддомі на другому поверсі, здається її звали Людмила, інших даних не пам'ятаю, з питанням безпліддя. Як звичайно, треба було здати куча аналізів на різні болячки, різні мазки. І от знаходить вона в мене одну з неприємних інфекцій. Я кажу, що в мене її ніколи не було, вона каже, значить чоловік винен. Я кажу, що я в цьому не впевнена, вона пропонує ще раз мені перездати цей мазок. Я перездаю і відповідно нічого немає. На що вона каже, що цю інфекцію дуже тяжко виявити і один раз вона може проявитись і інші рази може і не проявлятись. Ну, не хотіла я тоді ризикувати своїм здоров'ям ( бо була молода і довірлива) і погодилася на лікування. З чоловіком ми пройшли 10 крапельниць дорогущого лікарства. Купляли в аптеці навпроти її кабінету і ходили капатись кожен день, там у сусідню палату. І що саме мене здивувало, кожен день туди приходило ще 2-3 пари (бувало різні, бо ми приходили в різний час)капатись тим же припаратом. І вже пізніше у мене в голові виникло питання: то що це, всі хто попав до цієї лікарки такі "тріперні" ( кращого слова не підібрала)? Ось так я лікувала, навіть не знаю існуючу чи не існуючу в мене інфекцію. Ні до того, ні після того у мене її більше ніхто її і не виявляв. Ось так, лікарі на нас заробляють.

А вас взагалі щось турбує, чи просто на аналізах виявляють інфекцію? Може тоді треба шукати не лише доброго гінеколога, а ще й інфекціоніста.

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девочки посоветуйте пожалуйста.Не знаю куда мне вставать на учет.Или на Ровенскую или в Юзька.

 

Leonara, про Затирко я даже слышать не хочу!!!Как врач по лечению бесплодия лет так 5 назад она была не плохая но по лечению других заболеваний ужас.Благодаря ей я лечусь уже лет так 9.

 

unHAPPY?, правильно написала Инка,Вас беспокоит что то?Я два года лечилась от уреалоплазмы потом у меня в крови обнаружили инфекцию и очень серьезную,потом у меня обнаружили в мазке еще что то:))А началось это с лечения воспаления яичников у Затирко:))Короче приходила я к врачу с проблемой о болях в низу живота,а уходила с разными болячками:))Понимаете есть такие бактерии которые не лечатся бо их нету смысла лечить или же как в моем случает инфекция в крови есть но в тоже время ее нету.А если у Вас половая инфекция подтвердилась то для лечения нужно сдать анализ для подбора антибиотиков.Как я уже писала то я дважды лечилась от уреалоплазмы бо мне просто не подошли антибиотики.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девочки посоветуйте пожалуйста.Не знаю куда мне вставать на учет.Или на Ровенскую или в Юзька.

Привет))

Стоимость ведения учете по Б и все включающие анализы можно почитать у них на сайте.Там ведение обычной Б, насколько я помню то ли 15 то ли 17 тыс.грн....на Ровенской какбы бессплатно(кроме платных анализов в частн.лабораториях)

Об их клинике ничего хорошего не слышала, кроме УЗД диагностики.

И выбор места ведения Б-индивидуально от возможностей и удобности.

Лично мое мнение, что частная практика ведения Б это хорошо, но рожать то в государствен.РД.

И хоть в ЖК есть много минусов в виде записи к доктору,записи на анализы(не всегда в один день), очередей, но тут тебе предоставляют возможность сдачи платно или бессплатно, например тоже узи,

есть больше специалистов, и ЖК и РД и Гинекология стационар в одном месте, и бегать не надо.

 

 

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привет))

Стоимость ведения учете по Б и все включающие анализы можно почитать у них на сайте.Там ведение обычной Б, насколько я помню то ли 15 то ли 17 тыс.грн....на Ровенской какбы бессплатно(кроме платных анализов в частн.лабораториях)

Об их клинике ничего хорошего не слышала, кроме УЗД диагностики.

И выбор места ведения Б-индивидуально от возможностей и удобности.

Лично мое мнение, что частная практика ведения Б это хорошо, но рожать то в государствен.РД.

И хоть в ЖК есть много минусов в виде записи к доктору,записи на анализы(не всегда в один день), очередей, но тут тебе предоставляют возможность сдачи платно или бессплатно, например тоже узи,

есть больше специалистов, и ЖК и РД и Гинекология стационар в одном месте, и бегать не надо.

Про Юзька я слышала много хорошего,была там 2 раза но ставать на учет к ним не дешево (17900грн.)это весь пакет правда.На узи пусть даже бесплатно я не пойду в государственную,у них аппаратура старая,что бы тебе сделали узи нужно выпить 1 л воды,да это смешно.Меня больше всего смущают очереди.Я не могу уходить с работы на пол дня в больницу что бы мне живот померили,давления и вес,я могу и дома эту фигню делать.Но я Вас прекрасно поняла,спасибо за ответ!
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Muniyniu, дело, конечно, Ваше. Но так, на заметку: в ЖК на Ровенской сейчас очень крутой аппарат УЗИ, смысла ходить делать платно нет. Да и полный мочевой при любом УЗИ при беременности не нужен - всё и так хорошо видно.

И Вы заблуждаетесь, считая, что бесплатно = априрори плохо. Вы же и так уже решили, куда становиться на учёт - из последнего сообщения это хорошо видно. :)

 

А вообще не так важно платно или бесплатно - важно найти хорошего врача, которому доверяешь на все сто.

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Muniyniu, дело, конечно, Ваше. Но так, на заметку: в ЖК на Ровенской сейчас очень крутой аппарат УЗИ, смысла ходить делать платно нет. Да и полный мочевой при любом УЗИ при беременности не нужен - всё и так хорошо видно.

И Вы заблуждаетесь, считая, что бесплатно = априрори плохо. Вы же и так уже решили, куда становиться на учёт - из последнего сообщения это хорошо видно. :)

 

А вообще не так важно платно или бесплатно - важно найти хорошего врача, которому доверяешь на все сто.

Да вот как раз и не решила куда.Не могу определится.Насчет врача полностью с Вами согласна,просто дело в том что его то нету и я ненавижу врачей,а точнее гинекологов.Про узи я конечно очень сомневаюсь бо это в лесу что то очень огромное должно здохнуть:))Хотя всё может быть:))

 

Muniyniu, дело, конечно, Ваше. Но так, на заметку: в ЖК на Ровенской сейчас очень крутой аппарат УЗИ, смысла ходить делать платно нет. Да и полный мочевой при любом УЗИ при беременности не нужен - всё и так хорошо видно.

И Вы заблуждаетесь, считая, что бесплатно = априрори плохо. Вы же и так уже решили, куда становиться на учёт - из последнего сообщения это хорошо видно. :)

 

А вообще не так важно платно или бесплатно - важно найти хорошего врача, которому доверяешь на все сто.

На Ровенской слышала только про Данько.Она не плохой врач но на столько цепляется к анализам что моя знакомая за время беременности вывалила на анализы больше 15000грн.Бо её только в синево отправляли сдавать их.Ну вот и мне интересно сколько же тогда мне денег нужно будет бо мне пипец как везет на врачей.У меня всегда повышенные лейкоциты и для меня это норма но из за них мне кучу анализов назначают и каждый раз у меня что то новенькое:))Точнее в каждой клинике разные результаты,ха ха.
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата,а хто що може сказати про гінеколога з Авіцени-Мельник Аллу Дмитрівну?дуже цікаво які відгуки про її роботу

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата,а хто що може сказати про гінеколога з Авіцени-Мельник Аллу Дмитрівну?дуже цікаво які відгуки про її роботу

 

У мене знайома ходила до Мельник деякий час, щоб завагітніти. Кожного місяця була у неї по декілька разів. І завагітніла, у віці 38 років першою дитиною. Знаю, що А.Д. співпрацює із Васильєвою Галиною Мик. Коли я була на прийомі у Г.М., то вона послала жінку до Мельник на аборт.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата,а хто що може сказати про гінеколога з Авіцени-Мельник Аллу Дмитрівну?дуже цікаво які відгуки про її роботу

Я тоже ходила к Мельник.Она не плохой врач но мне не понравилось то что когда у меня нашли бактерию которою лечить в принципе нету смысла бо она во первых у всех,а во вторых она залечивается потому до того как планировать беременеть ее не трогают но мне ее сказали лечить и не сказали сразу сдать анализы на подбор антибиотиков.Из за этого я угрохала кучу денег в никуда бо мне антибиотики не помогли и она у меня появилась через год но правда я уже сделала анализы на подбор.Просто у меня вопрос почему сразу так не сделать если они знают что не всегда и не всем подходит курс лечения.
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...