Перейти к публикации

Черновцы!!!


шиншилла

Полезные сообщения

Аня, привет! Никого не забыла))) Мы ещё болеем и не видно конца-края этой болячке ;(

Моего врача зовут Знак Виталий Мирославович, но я уже к Пастеруку настрилась идти на Ровенскую.

 

 

Дівчата привіт!!!Скажіть хто щось чув про лікаря-гінеколога Ісопенко Оксана Василівна.......вона приймає на Руській в клініці профосмотрів...........

я не слышала о ней ничего...

 

Я не против встречи, но мы болеем... :(

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,7 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

Амальгама, я старалась ничего не пропустить. :D Что ж вы так? :( Уже хотя бы без температуры? Что врач говорит?

Про Знака я тоже слышала, что хороший. А у Пастерука знакомая рожала в марте. Осталась очень довольна.

 

Мурмулядик, Бомбусик, как ваши дела? Вы куда пропали?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

AnnaIT,  вот так вот мы болеем((( Ттт, уже темпы нету.

Я Кирюху должна была рожать у Пастерука сначала. Но так как РД на Ровенской как раз был на мойке, мне нужно было искать кого-то другого. Пастерук как раз мне Знака и посоветовал :) Они друзья, по-моему, даже учились вместе)

 

Я сегодня Пчёлка Майя! Прибралась, нарвала ягод на морс, сварила суп, игрушки перебралась, выбросила поломанные) Легла отдохнуть чуток ...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, дівчата!

Аня, дякую за відповідь! Я також думала про подушку, а то до кінця, якщо і далі не зможу висипатись, перетворюсь на злючку з синяками під очима :D Сьогодні з пів шостої сидячи досипала((( Бачила, в інтернеті спеціальні продаються. А є такі десь в наших магазинах, не бачили? А ще мені сьогодні виписали кальцій... Я думала його пізніше назначають.Сьогодні була на прийомі. Всі мої аналізи, в тому числі 2-й скринінг хороші. Так що все таки даремно я його здавала. І добовий на білок можна було не здавати, але що зробиш, якщо вони перестраховуються, особливо мій терапевт. І тиск хороший, навіть в терапевта, бо того разу мені наміряла зависокий, через це назначили узд серця, нирок і т.д. Але мені знову назначили кучу нових аналізів, що мене вже веселить))) А ще моя лікарка сказала, що краще йти на узд до Юзьків на Боярка, якщо я для себе хочу, бо на Рівненській узд робить дуже молода узистка і вона, я так зрозуміла, їй не довіряє. Не знаю навіть...

Ой, і я так сподіваюсь мене ці розтяжки обминуть. Груди, як на мене, в мене взагалі не змінились. Так що не знаю навіть чи купувати ті креми..

Ага, Аня, вже точно видно животик, але мені всеодно здається, що він маленький. Сьогодні в магазині продавець питала хто в мене - хлопчик чи дівчинка))))

І ще хотіла спитати. Дівчата, де в нас є дитячі магазини з ліжечками? І де ви свої купували? На що варто звернути увагу? Я ще не збираюсь купувати, вирішили все на останніх місяцях купувати. Але ліжечка різні бувають, а нам треба зараз знати хоч приблизно які вони, їх розміри, бо не знаємо якого розміру комод нам в кімнату влізе. А ще мені так люльки подобаються, але пишуть, що вони десь до 5-ти місяців, а далі все рівно треба ліжечко купувати. Але вони такі гарні і компактні.

Изменено пользователем ДИОРА
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА, привет! ;)

На Ровенской принимает два врача - молодая и Ватаманюк. Тут уж как попадешь, как повезёт)

На Счёт краватки - мы покупали в Антошке на Проспекте. Мы тогда у них и коляску взяли, и матрасик, и постельный комплект. Поэтому нам сделали хорошую скидку.

Но там выбор сейчас никакой. Хороший выбор в магазине на Головной, Бэмби, вроде... Там и колясок море, кроваток и всего остального. Мы там стултчик для кормления потом покупали. Ну а вообще можно на Калинку поехать, там прицениться.

 

Вот тут глянь

Ссылки скрыты.

Изменено пользователем Амальгама
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА, вітаю з хорошими результатами аналізів!

Я спеціальну подушку не купувала. Вони габаритні, як на мене. Хороші хіба для великої квартири, щоб було де зберігати. :) У наших магазинах не бачила такої, але я не дивилася спеціально. Хто шукає, той знайде. :)

Друге скринінгове УЗД я робила якраз на Боярка. Задоволена усім, крім ціни – там дорожче, ніж у кабінеті на Рівненській. І моя лікар теж сказала, що цьому УЗД довіряє більше, ніж УЗД з ЖК (мені якраз молода дівчина робила, але не Ауріка, про яку ви тут вже згадували).

Ліжечка точно є у магазинах "Бембі" на Головній, "Казковий світ малюка" на Героїв Майдану, "Дитячий всесвіт" на ринку на Ентузіастів. Ми у цих трьох дивилися. Зрештою багато чого купили у "Бембі": ліжечко, матрасик, постільну білизну (нам за це дали картку постійного клієнта), пізніше ще візочок-тростину і столик для годування купили. А взагалі раджу цей магазин. Там дуже великий вибір ліжечок, візочків, комодів, постільної білизни, ходунків, ще багато всього є. Коли ми вперше туди прийшли, я аж розгубилася від різноманіття. :)

Стандартні ліжечка мають приблизний розмір 125х65 см (стандартні матрацики 120х60 см). Є такі, які гойдаються, а є звичайні. Дуже зручно мати шухлядку під ліжечком (можна скласти підгузки, дитячу постіль, одяг, ще щось потрібне). Ліжечка мають бути міцні, щоб прослужили довго. А ще зверніть увагу на гладкість поверхні – щоб дитинка не загнала скалки собі.

Про люльки погоджуся, що гарні, але справді потрібні ненадовго. Якщо дуже хочеш, може, люльки б/в подивись на Сландо? :)

 

Амальгама, судьба все-таки хочет тебя к Пастеруку привести!))) И правда ты много всего успела сегодня до обеда!

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Аня, да, я труженица прям)))

У нас кроватка с ящичком. И ещё удобно, чтобы были колесики, так как кровать можно двигать туда-сюда, пылесосить под ней.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

AnnaIT, :confusion:

Привет, девочки! Я надеюсь я никого не смущаю своим присутствием :) , действительно давненько читаю эту темку, но написать все не решаюсь, да и нечего.

У вас у всех есть общая тема, это или ожидание крохи, у кого уже есть, у кого парочка малышастиков, а мне вот пока с этим не везет, потому сижу молчу в тряпочку. Читать вас мне очень нравится :kiss2:

  • Нравится 5
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, я знаю, що на Рівненській їх двоє. Останній раз спеціально попросилась до Ватаманюк, перепитала навіть, мені сказали, що до неї записали. А узд робила знову Ауріка. Хоча в кабінеті була ще жінка постарше, вона так одним оком дивилась. Але Ауріка мені подобається, не знаю чому моя Г. так сказала. Вона все детально мені подивилась, показала, пояснила. Ще перепитала, чи немає скарг у мене, і приємна така.

І ще дякую дівчата за поради :flower: . Буду тянути чоловіка в Бембі, хоч подивимось. На більше магазинів його не вистачить)))

LiLooshka, приєднуйся! Я також на сайт попала ще навіть не в стадії планування. Спочатку просто лікаря шукала, а потім затрималась тут :DЗате потім будеш в курсі всього)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

LiLooshka,  приветик! Присоединялся к общению! Вместе веселее! Да и много других тем для разговоров))) Рассказывал о себе немножко. И давай мы с Диорой и Мурмулядиком тебя дружненько обчихаем, чтобы у вас все получилось! Апчхиии на тебя!

 

 

ДИОРА, с недельками! ;)

 

А у меня (извините, что ною вам) горло так болит... Проснулась рано, сделала себе чаю с лимоном и медом вприкуску... :(

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

У вас у всех есть общая тема, это или ожидание крохи, у кого уже есть, у кого парочка малышастиков, а мне вот пока с этим не везет, потому сижу молчу в тряпочку. Читать вас мне очень нравится :kiss2:

А еще до этого мы все планировали деток. И ты это, выбрасывай эту свою тряпочку!))) Давай к нам! ;) Будем рады! А еще мы все здесь тебя обчихаем, подгузниками забросаем – так просто не отделаешься! :D (Наташа, ты Леку забыла вспомнить, она тоже чихнуть может).

Амальгама, чего это ты болеть надумала? :( Даю тебе день-два на борьбу с больным горлом, дальше – будь здоровенькая уже.

 

ДИОРА, с неделькой тебя!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

AnnaIT,  ой, точно, простите мой забывчивый беременных мосХ :)

Аня, установку приняла, обещаю не киснуть)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, беременный мосХ способен на многое! :Crazy::D

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Это точно ;)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Спасибо девочки за такой теплый прием! Ну что ж, будем знакомиться, меня зовут Катя. Планируем уже 1,5 года, причину пока не нашли, возможно просто не время. С удовольствием приму все чихи и памперсы =)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Катюш, еще раз добро пожаловать! Я уверена, все у вас получится и очень скоро!

Вот еще :chih: :chih: :chih:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Очень приятно, Катя! :) Лови от нас памперс свеженький! Пусть скоро все получится!

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я тоже зрадістю прийму всі чихи и памперси :reverans: )))Завтра маю іти до лікарки, щоб призначила мені лікування....і надіюся, що після цього якщо все буде добре, будемо старатися йти у декретну відпустку :)

 

Спасибо девочки за такой теплый прием! Ну что ж, будем знакомиться, меня зовут Катя. Планируем уже 1,5 года, причину пока не нашли, возможно просто не время. С удовольствием приму все чихи и памперсы =)))

LiLooshka, ми тут з тобою новеньку.....і я надіюся , що ця аура беременяшок і на нас позитивно повпливає ;):Hello::m0591:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Аля))), вот тебе еще персонально от меня :chih: :chih: :chih: :chih: беременные заразные чихи! Хочешь, могу еще и трусами Кирюхиными бросить! :D :D :D

А ты анализы сдавала какие-то уже, обследования делала? Как просто так врач будет лечение назначать? :think1:

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Так здавала, хоча напевно знову треба буде здати нові аналізи...........

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Аля))), да я тоже надеюсь)) А ты к какому врачу идешь?

Амальгама, ахахах это ты забавно придумала с трусами)) Давайте новую традицию воплощать в жизнь, трусиковую бомбежку!!

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

LiLooshka, Вот, и мне идея понравилась)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

LiLooshka, планувала іти до Затірко, але вона до 30.06. у відпустці, а потом ще треба чекати по запису біля двох тижнів........Тому іду на Головну.....моя колега по роботі порадила лікаря.....Завтра розкажу більше після прийому у неї.............

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, Аnna IT, дякую за привітання :reverans:

І Амальгама швидкого одужання тобі! А в мене також щось не зрозуміле, горло не болить, але раптово як защекоче, а кашляти так неприємно :(Вже два дні так...

Lilooshka, Аля) і від мене ловіть заразні чихи :chih: :chih: :chih:В мене колись Аня також памперсом кидала :)

І скоро все вийде обов'язково, особливо тоді, коли не чекаєш ;)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Будемо на це надіятися.......пчих, памперси і труселя зловила......))))))))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...