Перейти к публикации

Львов, Украина


Essina

Полезные сообщения

Улянуся, я тоже не зі Львова і сама не здавала. Але, коліжанка здавала в нас, в звичайній районній лабораторії. Можете в себе для початку поцікавитись)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну в нас в місті ніби нема, тому цікавлюсь у Львові. Я просто чоловіка за ручку маю відвести, тому і вважаю що це мені треба це пройти і можна сказати здати.

 

Дякую за інформацію.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Всем привет!И я живу в городе Львове уже 5,5 лет(вышла замуж),родом из Нижнего Новгорода.Буду рада общению :Hello:

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

marussia55555, привіт)

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девочки,я пережила две ЗБ на сроке 5 недель обе...Сдала все возможные анализы(инфекции,гормоны,генетика,гематология),мужа обследовали...никаких отклонений...только уреплазма чуть выше нормы(пролечили).Была у Томича,Скляровой,Бучинского...сейчас остановилась на Вереснюк Н.С(Центр репродуктивного здоровья)-прекрасный специалист,но никто не смог помочь мне выносить....Возможно,знаете врача во Львове,который специализируется конкретно на невынашиваемости и действительно помог кому то...Буду благодарна за информацию...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

marussia55555, дуже сильно тобі співчуваю!!! НЕ можу нікого порадити, але хочу побажати ВІРИТИ і БОРОТИСЬ!!! Все у вас получиться!!!!!!!!!!

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

marussia55555, дуже сильно тобі співчуваю!!! НЕ можу нікого порадити, але хочу побажати ВІРИТИ і БОРОТИСЬ!!! Все у вас получиться!!!!!!!!!!

Спасибо ,Вам )))Верю и борюсь!
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчатка, привіт! Я недавно переїхала до вашого чудового міста:)

Може хтось знає, де у Львові можна здати сечу на 17-КС?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Всім привіт! :Hello: я зі Львова. На форумі вже давніше,міряю БТ (базальная температура). Тепер зайшла,поспілкуватись,підшукати потрібну мені інформацію.Я планую вагітність вже більше 5 років,ніяк не виходить (. На цьому форумі просто масса корисного!

Изменено пользователем KIS іра
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Всім привіт!!! Львівська,читаю такі форуми давніше.Планую ваг-сть 2 роки,безрезультатно,Зараз у Склярової на Русових,радить лапару і гістеру у Філіпюка.( є покази). Хто щось подібне проходив і де поділіться.А ще про лікарів.Буду вдячна.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Всім привіт!!! Львівська,читаю такі форуми давніше.Планую ваг-сть 2 роки,безрезультатно,Зараз у Склярової на Русових,радить лапару і гістеру у Філіпюка.( є покази). Хто щось подібне проходив і де поділіться.А ще про лікарів.Буду вдячна.

Я проходила лапару+гістеру у Філіпюка, 2 роки до того лікувалася в нього. Дуже раджу, задоволена лікарем і операцією, він професіонал своєї справи.
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Всім привіт!!! Львівська,читаю такі форуми давніше.Планую ваг-сть 2 роки,безрезультатно,Зараз у Склярової на Русових,радить лапару і гістеру у Філіпюка.( є покази). Хто щось подібне проходив і де поділіться.А ще про лікарів.Буду вдячна.

 

Я буквально 3 тижні тому робила таку процедуру на Русових у Мартина Т.Ю.,зробив прекрасно,шрамів зовсім не видно,операція пройшла добре,на 6 тий день я вже була на роботі , а на 3тій після операції вдома.Мартин професіонал! Я до нього була в багатьох лікарів,то тільки він мені безпомилково зразу назвав діагноз , а лапороскопія тільки підтвердила.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я буквально 3 тижні тому робила таку процедуру на Русових у Мартина Т.Ю.,зробив прекрасно,шрамів зовсім не видно,операція пройшла добре,на 6 тий день я вже була на роботі , а на 3тій після операції вдома.Мартин професіонал! Я до нього була в багатьох лікарів,то тільки він мені безпомилково зразу назвав діагноз , а лапороскопія тільки підтвердила.

Дякую за відповідь,дівчата. Тільки сьогодні повернулась, 3-й день після операції,загалом задоволена.Справді Філіпюк майстер своєї справи,маю диск з де все детально видно і розяснення лікаря.Почуваюся добре,трохи ослаблена,шви знімаю у понеділ. Лікар Склярова припускала ,що і підтвердилось при лапаро-Ї.Назначили ліки,2-3 міс пити. Які результати у вас? Надіюсь при надії!!!

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Дякую за відповідь,дівчата. Тільки сьогодні повернулась, 3-й день після операції,загалом задоволена.Справді Філіпюк майстер своєї справи,маю диск з де все детально видно і розяснення лікаря.Почуваюся добре,трохи ослаблена,шви знімаю у понеділ. Лікар Склярова припускала ,що і підтвердилось при лапаро-Ї.Назначили ліки,2-3 міс пити. Які результати у вас? Надіюсь при надії!!!

пройшло тільки 3 тижні після операції,навіть ще не пробувли:-) а у вас який діагноз?бо мені не виписали лікування жодного,хоч і ендометріоз очеревини,дуже переживаю,бо знаю що багатьом гормони виписують...
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

пройшло тільки 3 тижні після операції,навіть ще не пробувли:-) а у вас який діагноз?бо мені не виписали лікування жодного,хоч і ендометріоз очеревини,дуже переживаю,бо знаю що багатьом гормони виписують...

У мене ендометріоз правого яйника,поліп на стінці матки був.Кажуть із-за нього не вагітніла.Так виписали гормон "візан". А відкрито жити тільки за 2,5-3 місяці:-(((((((.

Дуже надіюсь що вже після цього настане довгоочікувана вагітність:-))))))).

Изменено пользователем Susanet
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

 

У мене ендометріоз правого яйника,поліп на стінці матки був.Кажуть із-за нього не вагітніла.Так виписали гормон "візан". А відкрито жити тільки за 2,5-3 місяці:-(((((((.

Дуже надіюсь що вже після цього настане довгоочікувана вагітність:-))))))).

і надіюся і вам бажаю!Хоча стараюся не сильно вірити ,бо чим більше надієшся тим більще рохчарування:'(
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Повідомлення для Улянусі.В УНІЛАБ,там точні аналізи 125 грв.,а конс-ція л.Черепанін на Короленка чудовий спеціаліст.

Изменено пользователем Susanet
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата, котрі планують! Читаю про проблеми з тим, щоб завагітніти і аж сльози на очі навертаються(((((( Молюсь Богу, шоб все у вас получилось!!!!!!!!!!!!!!!

  • Нравится 4
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Всім привіт!!! Львівська,читаю такі форуми давніше.Планую ваг-сть 2 роки,безрезультатно,Зараз у Склярової на Русових,радить лапару і гістеру у Філіпюка.( є покази). Хто щось подібне проходив і де поділіться.А ще про лікарів.Буду вдячна.

Склярова донька Козицької В.Г. і Склярова О. Мажорка! Не знаю як зараз, може навчилась чогось, але раніше воно навіть кров з вени у пацієнтки взяти не могло! А Филипюк лікар від Бога, і людина порядна. А ще він, як ніхто інший розуміє проблему.
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Эпоха Волков,

Раз ви так говорите,значить є підстави для того.Склярова спершу всі аналізи назначає які потрібно а вже потім робить висновки і назначає лікування. А ще сама порадила консультацію у л.Філіпюка.Як то кажуть одна голова добре а дві...самі знаєте. Вірю її,бо обійшла багатьох,але ніхто нічого конкретного не каже, а вона взялася і тому є докази,що багато завагітніли.

Изменено пользователем Susanet
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Привіт, хто нещодавно робив гістрероскопію у Філіп'юка чи мартина на вул.Русових? Скільки коштує ця процедура і як все проходить?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 месяца спустя...

Привіт Львів"яночки! Приймайте до себе ! Я - зі Львова, тимчасово мешкаємо в Польщі.

 

П.С Всім хорошого дня й мирного неба!

Изменено пользователем Black Madonna
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Black Madonna,  привіт, приєднуйся! В Польщі тільки тимчасово?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

crazykissser,Дякую. В мене карта резидента , але я часто буваю вдома у Львові , бо живу порівняно недалеко в Польщі ( Жешів). На майбутнє планую повернутись додому.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Девочки, нам нужна ваша помощь, не проходите мимо. http://www.babyplan.ru/blog/82602/entry-200642-vnimanie-srochnoe-soobschenie/

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...