Перейти к публикации

Львов, Украина


Essina

Полезные сообщения

Привіт всім! Підскажіть, будь ласка, скільки коштує лапароскопія у Львові (на Русових) :think1:

Изменено пользователем ari1208
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт всім! Підскажіть, будь ласка, скільки коштує лапароскопія у Львові (на Русових) :think1:

Близько 5 тис.грн.
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Близько 5 тис.грн.

 

Дякую, що відгукнулися. Але хочу уточнити 5 тис це зі всім (анастезія, ліки...) чи тільки лікарю?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую, що відгукнулися. Але хочу уточнити 5 тис це зі всім (анастезія, ліки...) чи тільки лікарю?

Я там робила лапароскопію у Філіпюка, це ціна разом з анестезією і ліками. За все одним словом. Изменено пользователем Krisss2014
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Велике спасибі за інформацію.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

дівчата зі Львова, всім привіт! Недавно робла ревізію в аптечці і знайшла таблетки Прогінови, може кому потрібно, віддам за шоколадку. Придатні до 06.2015 року, з пачки використано всього 2 таблетки.

Изменено пользователем tan14k@
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата знову привіт,хочу запитати ніхто з вас не був в ПЦРЛ в Франківську?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Привіт) Я майже зі Львова- Новояворівськ. Чекаємо на дитинку в кінці січня. Можливо, порекомендуєте де народжувати?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

всім привіт!я з Львівської обл.читала писали дівчата про Філіпюка і Мартина.так ,спавді,лікарі від Бога!вони мені зробили лапароскопію і через 3 місяці я побачила свої довгоочікуванні 2 полосочки)))тоді жила у Львові.тепер приходиться їздити до Філіпюка(вже за 2 "нашим зайчиком") якщо в когось будуть питання-звертайтесь))

Изменено пользователем Ирруся
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ирруся, я , особисто, Філіп"юком була незадоволена. Після "лікування" у нього мої М пропали на цілих 2 місяці, прийшлось шукати нового спеціаліста.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Black Madonna, кожна людина знаходить свого лікаря

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ирруся, це так. Що підходить одному, може зашкодити іншому

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата, доброго вечора! Я до вас з великим проханням!! В біду попала моя найкраща подруга. хресна мама моєї старшої доньки Насті. В їх оселю прийшло горе. У Наташі рак носоглотки 4 стадії. Зараз вона проходить 2 "хімію". Ще 2 попереду. І ще потрібна операція по видаленню лімфовузлів з метастазами.Захворіла Наташа наприкінці серпня, на початку жовтня поставили діагноз. Сказати, що всі в шоці, і я в тому числі - нічого не сказати.... Влітку я була у неї. Нічого не передбачало біди....Їй 36 років, 3 діток. Найменшій 7 місяців... Дуже сподіваємося. що вона подолає недугу.. Зараз по усім друзям/ знайомим/однокурсникам та просто людям, що небайдужі до чужого горя, збираємо гроші на операцію ( видалення л/в з метастазами) Потрібно 30 000 €. Для них великі кошти.... Наташа сильна, намагається навіть шуткувати, але в голосі проскакує відчай... Наташа з сім'єю живе у Києві. Тому я звертаюся у теми дівчат з України)) Ось ссилка на тему, там і реквізити. http://www.babyplan....ch-ukraina-rak/ Зараз кожна копійка на рахунку... Якщо є можливість хоть щось перерахувати, будемо безмірно вдячні! Навіть незначна сума. але від великої кількості людей допоможе оплатити операцію. Дітям потрібна мати....

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 1 год спустя...

Дівчата всим-всим привіт )! Будь ласочка, допоможіть, дуже хочу поїхати до Львова з чоловіком (планую на 2-3 дні). Де можна зупинитись (ціна вкрай важлива, можна хостели або квартири, але щоб надійні). А ще, і це ГЛОВНЕ питання - де і що ВАРТО подивитись у Львові, можливо є якісь екскурсії, а можливо ви знаєте таке містечко цікаве, а ще може вкажете на якісь кав'ярні або ресторанчики чи барчики в яких треба обов'язково побувати. Може є якісь самобутні колоритні місцинки. Буду дууууже вдячна, якщо побудете трохи моїм гідом по чарівному Львову. Вибачте, якщо когось образила своїм запитанням, не ображайтеся :flower: Так хочеться трохи відпочити і відволіктися, і може станеться диво і нарешті стану мамою.....

 

ой, а ще дівчата може є таке місто у Львові де просять молять про вагітність, дітей. По типу як на о.Хортиця Запорож обл. там є велике яйце, і якщо жінка його потре чи щось таке, то через 9місяців вона народить..

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

echlik

 

То може вам у Запоріжжя треба?)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Vallyushka, треба ))), але дуже хочу до Львова.. жінки.... ми такі ))))))) шо тут ще скажеш? ;)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

і ніхто не відповів ((... прикро якось (

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

echlik, не знаю, чи є такє місце безпосередньо в Львові ( не в курсі), але точно є в Зарваниці й Почаєві.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 9 месяцев спустя...

ооо девочки у вас тут совсем тихо ?!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 3 месяца спустя...

Ми у пошуках маленьких моделей. Шукаємо немовляток від 5 до 14 на БЕЗКОШТОВНУ днів фотосесію

Ссылки скрыты.

пишіть

post-104412-0-05087800-1485356880_thumb.jpg

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Добрый день! Девочки, не сочтите за спам. Прошу помочь в сборе средств для первоклассницы из Днепропетровска. Девочка нуждается в операции в Израиле. если операцию не сделать Кира не только не избавится от подгузников, но и не сможет ходить.

Пожалуйста загляните в тему, тут есть все о ребенке и сборе:

http://www.babyplan....__fromsearch__1

Нужна любая помощь: информационная, финансовая, моральная.

Спасибо!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Добрый день! Девочки, подскажите, может у кого тут есть гипоталамический синдром? Какое лечение вам назначали? Стараемся уже почти 2 года и ничего((( Может есть, кто беременнел с таким диагносом??

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Anita080894,  які у тебе симптоми і хто поставив такий діагноз?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Anita080894,  які у тебе симптоми і хто поставив такий діагноз?

Зайва вага, порушення менструального циклу, розтяжки на животі,грудях. Був гормон пролактин вище норми, але після курсу лікування стабілізувавля...а самий головний симптом - я не можу завагітніти... (хоча з гінекологічної точки зору проблем немає і лікар не бачить причини інакшої, ніж це). діагнос поставив мій лікар ендокринолог...

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Зайва вага, порушення менструального циклу, розтяжки на животі,грудях. Був гормон пролактин вище норми, але після курсу лікування стабілізувавля...а самий головний симптом - я не можу завагітніти... (хоча з гінекологічної точки зору проблем немає і лікар не бачить причини інакшої, ніж це). діагнос поставив мій лікар ендокринолог...

 

А) диета и йога ;

Б) медикаментозное снижение пролактина;

В) консультация эндокринолога и гинеколога с хорошими отзывами в этом направлении

Удачи!!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...