Перейти к публикации

ЭКО-мамочки Украины


Элоиз@

Полезные сообщения

Дівчата, а скажіть будь ласка чи всім пупочок прищепкою пережимають. Мені порадили, щоб не прищепкою пережимал, а зав'язували як раніше. Обгронтували це тим, що з прищепко не зручно і може почати пупочок гноїтися. Як у Вас зцим справи? Чи все таки просити щоб його як раніше просто пере'язали?

конечно прищепка. зачем что-то из прошлого века
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

HannaS, прищепкою пережимають оьом передимали і нічого страшного не має вцьому небачу ,нічого негноїлося, тиж будеш пупок обробляти.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго ранку де всі поділися? В нас нічка тттт нарешті норм пройшла, завела малого в садок,доню погодувала і сама щено поснідала, в нас погоди не має дощ і сиро ,певне винесу малу на балкон хай дихає повітрячком.

Я сьогодні маю в ЖК сходить занести листок з родома і щоб дали мені довідку на дорахування лікарніного за два тижні після кр.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

метелик в пузику,  а ты работающая? Зачем еще 2 недели досчитывать к больничному? Или в совбесе оплачивают их?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

zuki, в совбез дораховує тих два тижні лікарняного, в мене за синочком теж дораховував совбез.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

метелик в пузику, это тебе дополнительную денюжку должны дать?

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

zuki, так нарахуть за два тижні грошики.

 

Як твоя донечка?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчатка ви де всі,як ваші малята?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

метелик в пузику,  мала, ест, спит, какает, писяет, плачет, ночью канючит ))) пока так и живем )))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

zuki, о бачу ночу ми неодні канючим,ондо вечері все крутиться коліки мучать її,зараз покупаєм то трохи пройдуть.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас колики/качели начинаются в 17-18:00 и до тех пор пока не покупаемся и кушать. Примерно в 23:00 уже спим и так до 4-х утра)

Второй раз даю Биогаю и замечаю что после неё ребёнок успокаивается.

 

А ещё я ее пеленаю, заметила что она так лучше спит

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас колики/качели начинаются в 17-18:00 и до тех пор пока не покупаемся и кушать. Примерно в 23:00 уже спим и так до 4-х утра)

Второй раз даю Биогаю и замечаю что после неё ребёнок успокаивается.

 

А ещё я ее пеленаю, заметила что она так лучше спит

минимум до месяца пеленайте
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Мишина Зайка//, можно на «ты»)

А почему, в чем польза?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

KKsu//, я свою теж замотую вона краще спить немішаю собі своїми ручками,але деколи всерівно викрутиться і достає їх. В нас вчора коліки були покупала її то легше стало ,але на ніч дала колікід ,потім поїла іспала до 2 ночі, але в 4 ранку зробила мені сюрпрайз повний памперс і зразу дала щнати почала крехтать така що неполежить закакана.

 

Привіт сьогодні зранку знею воювала за груди незтіла брати і все плаче їсти шукала, то я її трохи намучила розділа поклала на животик,зробила масаж то так слухала, потім вділа замотала її і нарешті вона взяла грудь і поїла.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Мишина Зайка//, можно на «ты»)

А почему, в чем польза?

детки себя будят себя часто движениями, поэтому их пеленают, спят так лучше. Вообще по старинке пеленали до 3 мес, но я против так долго и сына пеленали до месяца, ну иногда когда беспокойный был и позже
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ми сьогодні зареєстрували доню тепер вона має свідоцтво, і я зразу зареєструвала її в садочок. Лишилося прописать її і зібрать всі справки і занести в соцстрах щоб виплачували дитячі.

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

метелик в пузику,  сначало прописывать надо, а потом будут выплачивать детский?

 

Девочки, в чём или с какими шампуньками купаете малечу и как часто?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

zuki, я купаю просто у водичці з ромашки і календули, ще рано для всяких шампунів і мил, я малого почала мити з трьох місяців шампуню від бюбхен.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

метелик в пузику,  скалько ромашки на сколько воды делаешь?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

метелик в пузику,  сначало прописывать надо, а потом будут выплачивать детский?

 

Девочки, в чём или с какими шампуньками купаете малечу и как часто?

прописывать не обязательно
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

zuki, на літр води 1 ст.ложка ромашки, 1ст.ложка календули.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

метелик в пузику, сладкая девочка! Тьфу на вас!!!

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девочки, кто рожал в Исиде!Посоветуйте, что нужно малышу брать с собой.

я рожала. Малышу на выписку+ то, в чем будет эти дни, хоть они и дают свое одноразовое, но в красивеньком поприятнее )) из того, что лично мне понадобилось- это послеоперационный бандаж, покупали после кс в реанимации будучи. Ну, и чулки на саму операцию. Все. Из поесть-попить - бутылка хорошего красного сухого вина: подняли гемоглобин на 20 ед за 4 дня. Доктор назначил.
  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

KKsu//, дякуєм.

Як твоя принцеса?

В нас як завжди підранок півтори години каруселі, я зранку як лимон вижата ходжу,бо малого ще в садочок заводжу.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...