Перейти к публикации

Полезные сообщения

Привіт, дівчата

Грищенко відкрили філію у Львові, і перевезли більшу частину ембріонів та біоматеріалів. Планують перевезти все сюди. З 18.04 філія відкрита для прийомів та проведення еко

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

Всім доброго вечора! Сподіваюсь всі в відносній безпеці!!! Дівчата поділіться досвідом лікування ендометріозу. Нажаль чисельні спроби ЕКЗ не пройшли мімо,вилізло як гормональна побочка(((( ще й так невчасно((((

  • Грустно 1
Ссылка на это сообщение
  • 3 недели спустя...

 

Доброго дня! 

Американський телеканал National Geographic хоче зняти фільм про те, з якими викликами та складнощами стикнулись сурогатні мами та біологічні батьки дітей у зв'язку з війною в Україні.

Ми шукаємо сурогатних мам, які евакуювались з небезпечних регіонів країни у західні області, або ж виїхали у Польщу;  сурогатних мам, які стикнулись з тим, що клініка, з якою була домовленість, перестала виходити на зв'язок; сурогатних мам, які вирішили розірвати договір. 

Якщо серед вас або серед ваших знайомих є жінки, які готові розповісти свою історію, зв'яжіться зі мною, будь ласка, написавши в приватні повідомлення чи за номером +380630632977 Аліна

 

Ссылка на это сообщение

Днепровские эмбрионы оставались в Днепровском филиале. Мне написали, что там пока всё надёжно. Мы оплачивали в мае продление хранения наших снежинок.

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
  • 2 недели спустя...

@darinkamalinka  Добрий вечір. Мої стимуляції і запліднення природнім шляхом не пройшли безслідно...

Поки готувались до ЕКО в березні пройшли додаткові обстеження які затяглись по сьогоднішній день.

Виявили в мене ендометріоз тіла матки, хронічний ендометрит і зашкалює естрадіол.

На це все назначили  тільки дуфастон з 11 по 25 д.ц. на 6 місяців.

 

Дівчата, хто знає Шиянова вже повернулась в Київ ?

  • Грустно 1
Ссылка на это сообщение

Доброго дня!!! Мені вас дуже не вистачало. Перша написати не наважувалась. Все пішло не по плану(((, як і всіх нас, але я готова боротися навіть в таких умовах. Завтра йду на пункцію в Грищенко Дніпро, правда знов в природньому циклі з мінімальним стимулюванням, без пгт та каріотипування. Тримайте за мене пальці. Якщо у когось є питання до цієї кліники, можу запитати.

  • Держу кулачки 10
Ссылка на это сообщение

@Ganet86 Удачи вам! Тоже делала там. И тоже без пгд, но кариотипирование тогда было обязательным (не знаю, что они хотели найти, у нас все было хорошо в этом плане).

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

Дівчата, не можу розібратись..

Така ситуація:

Зробили мені гістероскопію і провіряли труби. Сказали, що після цих процедур, багато хто вагітніє самостійно. Дали нам 3 місяці на очередні спроби.

Гінеколог назначила дуфастон з 11 по 25 день циклу на 6 місяців. Так як високий естрадіол і із-за ендометріоза.

Перерила інтернет, одні пишуть, що як що його приймати до овуляції,  то він- дуфастон щось типу протизаплідних таблеток. 

Інші пишуть, що пофіг..можна з ними завагітніти. 

Я в якомусь тупіку... в прошлому циклі пропила його, зараз не розумію пити далі чи ні..

 

Ссылка на это сообщение

@Ярослава33Порадьтесь з лікарем. Це схема для лікування ендометріозу, но наскільки вона націлена на результат, це дуже велике питання. Мені колись з  самого початку робили лапороскопію, прибирали спайки в трубах. Казали що на протязі 6міс. Дуже великі шанси завагітніти самостійно. Але після лапороскопії  міс. Планувати взага фізично не хотілось. На другий поїхали на відпочинок..Відпочивали + ділом займались. Призначення можу написати, якщо знайду та вам цікаво. Але нажаль через 2 міс знайшли гідросальпінг та сказали видалять трубу,, а може 2. Мол таке буває в 30 відсотках, і він заважає вагітності. Але це інша історія.

@Ярослава33А ось що написано в інструкції

Ендометріоз

Від 1 до 3 таблеток Дуфастон® на добу з 5-го по 25-й день циклу або протягом усього циклу. Дози, кратні 10 мг на добу, слід розподілити рівномірно протягом доби. Рекомендується призначити найвищу дозу на початковому етапі лікування.

Безпліддя, спричинене лютеїновою недостатністю

1 таблетка Дуфастон® на добу з 14-го по 25-й день циклу.

Це лікування слід продовжити протягом мінімум 6 послідовних циклів. Рекомендується продовжити лікування протягом перших місяців вагітності у тих же дозах, як і для звичного викидня.

 

Ссылка на это сообщение

@Ярослава33 дуфастон назначают с определенного дня если цикл стабильный и овуляция в одно и то же время. Мне назначали с 16 дня. Но фолликулометрия показала что овуляция наступает только после 21д.ц. В итоге беременности не было. И потом в Грищенко сказали что да, при раннем приеме дуфастона беременность не наступит.

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
10 часов назад, Ganet86 сказал(а):

@Ярослава33Порадьтесь з лікарем. Це схема для лікування ендометріозу, но наскільки вона націлена на результат, це дуже велике питання. Мені колись з  самого початку робили лапороскопію, прибирали спайки в трубах. Казали що на протязі 6міс. Дуже великі шанси завагітніти самостійно. Але після лапороскопії  міс. Планувати взага фізично не хотілось. На другий поїхали на відпочинок..Відпочивали + ділом займались. Призначення можу написати, якщо знайду та вам цікаво. Але нажаль через 2 міс знайшли гідросальпінг та сказали видалять трубу,, а може 2. Мол таке буває в 30 відсотках, і він заважає вагітності. Але це інша історія.

@Ярослава33А ось що написано в інструкції

Ендометріоз

Від 1 до 3 таблеток Дуфастон® на добу з 5-го по 25-й день циклу або протягом усього циклу. Дози, кратні 10 мг на добу, слід розподілити рівномірно протягом доби. Рекомендується призначити найвищу дозу на початковому етапі лікування.

Безпліддя, спричинене лютеїновою недостатністю

1 таблетка Дуфастон® на добу з 14-го по 25-й день циклу.

Це лікування слід продовжити протягом мінімум 6 послідовних циклів. Рекомендується продовжити лікування протягом перших місяців вагітності у тих же дозах, як і для звичного викидня.

 

Дякую за відповідь.

Так, інструкцію я читала... тому і заплуталась. Не розумію що до чого і для чого.

А із-за війни, приходиться трохи пригати від одного лікаря до іншого.

А що саме назначали вам ?

Ссылка на это сообщение

@Ярослава33 мені теж показано прогестерон,і вже після одного циклу стало легше. Поки що лікар пропонує після 14 дня приймати щоб не блокувати овуляції свою. Але пришлось ще гістеру робити,бо знайшли поліп,ну і прибрали очаги ендометріозу. Чекаю новий цикл і знов прогік буду приймати. Бо без нього груди розперло,і взагалі після бомбардувань що ми пережили,гормони просто гуляють(((( я навіть це по стану шкіри бачу... ЕКЗ тепер хтозна коли зможемо робити...

  • Грустно 6
Ссылка на это сообщение

@Ярослава33 Минулого тижня дзвонила в Добробут, ще не повернулась. Вірніше не приймає. 

@darinkamalinka я ще нічого не перевіряла і нікуди не ходіла, піду ось в наступному циклі . Але вперше в житті була затримка на 2 тижнів (без варіантів вагітності), а потім на 2 тижнів раніше цикл почався. Я в шоці була.  Так, це все великий стрес((  

@Ярослава33 а в кого Ви зараз? 

Ссылка на это сообщение
54 минуты назад, Iness_Ust сказал(а):

@Ярослава33 Минулого тижня дзвонила в Добробут, ще не повернулась. Вірніше не приймає. 

@darinkamalinka я ще нічого не перевіряла і нікуди не ходіла, піду ось в наступному циклі . Але вперше в житті була затримка на 2 тижнів (без варіантів вагітності), а потім на 2 тижнів раніше цикл почався. Я в шоці була.  Так, це все великий стрес((  

@Ярослава33 а в кого Ви зараз? 

А куди поїхала Ши можливо в іншому місті приймає?

Ссылка на это сообщение

@Ярослава33 тоді як прийде час знов треба буде думати про хорошого ре...бо я так розумію що и Ха залишиться у Львові,це так судячи з дописів... Буде ще видно. Поки все одно треба лікуватися дома,а час покаже))) може і диво статися і все вийде природнім шляхом))))

  • Держу кулачки 6
Ссылка на это сообщение

Доброго дня!!! 06.06 був перенос. Сьогодні 7 дпп. Як важаете це воно??? Бо лікар каже що виглядає як проліт))). Завтра піду здавати хгч.

IMG_20220613_114553.jpg

  • Нравится 1
  • Держу кулачки 7
Ссылка на это сообщение

@Ganet86 лучше сдать хгч в динамике и не нервничать. У меня, например, тесты давали нормальную полоску только при уже достаточно большом хгч. А у кого-то полоски-призраки из-за неправильного распределения реагентов при нулевом хгч. То есть при любом раскладе сдать хгч лучше, чем делать тест.

И сдавать именно в динамике (через день) потому как и лабы могут ошибаться.

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...