Перейти к публикации

Полезные сообщения

  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

3 часа назад, Ganet86 сказал(а):

Доброго дня!!! 06.06 був перенос. Сьогодні 7 дпп. Як важаете це воно??? Бо лікар каже що виглядає як проліт))). Завтра піду здавати хгч.

IMG_20220613_114553.jpg

Привіт. Тримаємо кулачки, але схоже, що то саме він чи вона❤️

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

Дівчатка хто має точну інформацію або має змогу дізнатися чи веде прийоми Шиянова в Словакії або ж інших країнах? Дуже потрібно!

 

в мене в знайомої(40 років) вже було 3 ЕКО (жодної підсадки) кожного разу по 5-6 ембріонів і на всі робили пгд та кожен з генетичним порушенням! Кожен тобто 3 еко - 15-20 ембріонів і всі не такі по пгд…мені попахує якимось розводом і клініка не викликає довіри( ICSI )бо і мені нічим не допомогли, а просто кошти викачували… а ця сім’я заможна і мабуть побачили їх спроможність от і виманюють….

У них є спільна дитина дівчинка 15 років, здорова і природним шляхом а друге ніяк

Ссылка на это сообщение
10 часов назад, Ganet86 сказал(а):

Доброго дня!!! 06.06 був перенос. Сьогодні 7 дпп. Як важаете це воно??? Бо лікар каже що виглядає як проліт))). Завтра піду здавати хгч.

IMG_20220613_114553.jpg

Беременность явно есть. Теперь ХГЧ в динамике. Буду держать кулачки)

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
28 минут назад, darinkamalinka сказал(а):

@tanyushka23 можливо краще їй на пошту,чи у Фб написати,спитати. Чи можливо є номер в якіхось месенджерах.

Боюсь не відповість чужим…

Ссылка на это сообщение

Дякую дівчата! В мене був її контакт написала щойно побачимо чи відповість. Але моє питання поки лишається відкритим якщо в когось буде інформація відпишіться будь ласка!

Ссылка на это сообщение

@tanyushka23 У меня тоже снежинки по пгд забраковали. А ЕБ пацан - отличный получился. Просто в ЕЦ растет самая сильная як, а при стимулировании все подряд. Именно поэтому такой большой процент бракованых снежинок.

Ссылка на это сообщение

@Хельга.с а в них не просто деякі а всі погані…от і виникають питання. Ну і Ок причина в ЯК а чому тоді немає самостійної вагітності…

Клас хлопчик:girl_in_love_2:надія завжди лишається!

Ссылка на это сообщение

@tanyushka23 Вот и у меня получились все негодные. Доктор сказал "А что вы хотите в таком возрасте?" Врач сказал, что % успеха Эко в возрасте 40+ всего 5 %.  Именно поэтому многие делают пункцию в ЕЦ и потом получают замечательных деток. Или делают с ДЯ, а иногда и ДЯ+ДС. Только чтобы увеличить % успеха.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@tanyushka23 И не нужно сбрасывать со счетов тромбофилию, внутренние изменения (такие как гидросальпинкс, эндометриоз и пр.), или несовместимые поломки в кариотипе родителей.

Ссылка на это сообщение
2 часа назад, Хельга.с сказал(а):

@tanyushka23 Вот и у меня получились все негодные. Доктор сказал "А что вы хотите в таком возрасте?" Врач сказал, что % успеха Эко в возрасте 40+ всего 5 %.  Именно поэтому многие делают пункцию в ЕЦ и потом получают замечательных деток. Или делают с ДЯ, а иногда и ДЯ+ДС. Только чтобы увеличить % успеха.

Її навіть не обстежували на питання чому а просто ганяли на еко і пгд кожного разу. Хочу порадити хорошого лікаря бо час дійсно йде… 

Ссылка на это сообщение

@tanyushka23 

26 минут назад, tanyushka23 сказал(а):

Її навіть не обстежували на питання чому а просто ганяли на еко і пгд кожного разу. Хочу порадити хорошого лікаря бо час дійсно йде… 

Тогда действительно нужно менять и клинику, и врача. Тем более уже столько неудач. Там же и всякие разные есть назначения для улучшения качества як. Да и спермиков тоже...

Ссылка на это сообщение
41 минуту назад, Ganet86 сказал(а):

@tanyushka23 @tanyushka23Якщо не секрет, просто цікаво дізнатися, про яку клініку і якого лікаря йде мова???)))

Я наче писала ICSI Олександр Семенович. Я там півтора роки втратила… і інші відгуки були не дуже. Клініка орієнтована на іноземних користувачів але після ковіду їх поменшало і основний дохід це українці от з них витягують що можуть, а ціни там не малі. Мені тоді за ПГД назвали 15 тис.

  • Грустно 2
Ссылка на это сообщение
1 час назад, darinkamalinka сказал(а):

@tanyushka23 відповіла Вам Ши?

Написала, що на цьому тижні повертається з Братислави в Київ. Чи на постійній основі не відповіла.

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение

@Iness_Ust да, вот именно поэтому врачи говорят, что если что-то не получается, то лучше делать Эко до 38 лет. Потому как поломки увеличиваются резко в геометрической прогрессии. Увы.

 

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
13.06.2022 в 11:46, Ganet86 сказал(а):

Доброго дня!!! 06.06 був перенос. Сьогодні 7 дпп. Як важаете це воно??? Бо лікар каже що виглядає як проліт))). Завтра піду здавати хгч.

IMG_20220613_114553.jpg

Вибач, що значить, як проліт??? Там яскрава чітка смужечка.

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение
13.06.2022 в 11:46, Ganet86 сказал(а):

Доброго дня!!! 06.06 був перенос. Сьогодні 7 дпп. Як важаете це воно??? Бо лікар каже що виглядає як проліт))). Завтра піду здавати хгч.

IMG_20220613_114553.jpg

Ну как там твой хгч? Я ж переживаю...

 

Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...