Перейти к публикации

Полезные сообщения

  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@Natali13.09.1984 навіть у нас тут в темі у дівчат були випадки пізньої та суперпізньої імплантації. Тож не втрачаємо надію і тримаємо кулачки.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
20 минут назад, Хельга.с сказал(а):

@Natali13.09.1984 навіть у нас тут в темі у дівчат були випадки пізньої та суперпізньої імплантації. Тож не втрачаємо надію і тримаємо кулачки.

Надежды каждым днем все меньше и меньше. Тесты кристально чистые 😔

  • Грустно 1
Ссылка на это сообщение
7 часов назад, Катя19 сказал(а):

Вітаю дівчатка! Давно не заходила, стільки новин😌

я теж в протоколі у Шиянової, 19.12 перенос🤞🏻 є хлопчик і дівчинка після пгд

Держу кулачки. Кого будете переносить?))

Ссылка на это сообщение

@Катя19 бажаю успіху вам♥️  у вас ще й така гарна дата переносу -свято

ми з чоловіком також думали, щоб нам після пгд не казали стать , але я відкрила файл з результатом, а там 2 дівчинки , інтриги не вийде 😂

все вірно, головне, щоб здорова дитинка була

@Natali13.09.1984 як ви? Здали сьогодні хгл?

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

@Рижуля тесты кристально чистые😔 Сдала хгч. Сегодня в синево пошла, может там быстрее придёт результат 🤣

9 часов назад, Катя19 сказал(а):

Вітаю дівчатка! Давно не заходила, стільки новин😌

я теж в протоколі у Шиянової, 19.12 перенос🤞🏻 є хлопчик і дівчинка після пгд

Держу кулачки. Кого будете переносить?))

@Рижуля ощущений вообще ни каких нет ((

Ссылка на это сообщение

@Катя19 нехай все вийде! Скажіть а до цього теж були у ШИ? З пгд це перша спроба буде? Бо я через цю війну ніяк не доїду,але після 4 провалів вже і не віриться,що щось вийде. Але вона тоді мене підбодрила що все можливо!

  • Нравится 1
  • Держу кулачки 2
Ссылка на это сообщение

@darinkamalinka Ви якщо хочете робити, то якщо є можливість приїзжайте. Багато дівчат роблять, я можу віконце знайти за тиждень приблизно до неї. Результати в неї як завжди гарні, і вона дуже переймається (у мене з цією фолікулярною кістою вона засмутилась  більше за мене, хоча це нічого страшного а просто почекати треба коли вона зникне) і приділяє дуже багато уваги. Коли буде краще становище у нас в країні ніхто не знає, а життя йде) Якщо Вам потрібно буде десь зупинитись чи якась інша допомога, напишіть мені в особисті. Ціни там восени трішки підняли і все. Я порівнювала з іншими клініками, норм ціни.

 

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Iness_Ust дякую! Мені важко настроїтись,плюс я з Чернігова, тепер добиратися до Київа не легко...думала з НГ хоч поїхати,здати там аналіз чоловіку і вирішити що нам до весни попити,підготуватися. Але ці розмови про другий сезон орків мене просто виснажують,я цілий рік загубила,бо збирались ще в березні того року. Але я знаю свою нервову систему,я важко сирени переношу,не то що прильот. А в протоколі треба бути спокійною...

Ссылка на это сообщение

@darinkamalinka ок, якщо надумаєте звертайтесь)

Одразу Вам скажу готуватись не треба, фолієву тільки вона назначає. Стрес як найменш на результати стимуляції не впливає. Але настрій да рівновага дуже важливі, я Вас розумію... 

Ссылка на это сообщение

@Iness_Ust отож,сам протокол це стрес. А почати стимуляцію і знов опинитися в блокованому місті,те ще задоволення.  Вона казала треба подивитися на чоловіка аналіз,я думаю йому треба точно щось попити,бо він зовсім розслабився))) та взагалі ми здається змирилися. Але я маю маленьку надію,хочу дати собі ще один шанс.

  • Держу кулачки 2
Ссылка на это сообщение

@darinkamalinka у неї вперше, тут на форумі і знайшла безліч відгуків про неї, з пгд теж вперше, ще 5 ембріончиків є, але їм не робили, бо і так вичерпали всі кошти)

до цього була у 4му пологовому у Гак І.О. Нікому не рекомендую, це був жах 

  • Держу кулачки 2
Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 у нас взагалі не знайшли причину, вже зробили безліч аналізів, єдине що маю звужені (але прохідні) труби, ембріони маю 5вв 5ва, і 3вв(5шт)

також є 2 мутації тромбофілії паі 1 серпін і в-інтегрин але ШИ сказала що це взагалі ніяк не впливає на розвиток вагітності, навіть нічого не призначила

та я тоді моніторила коагулограму і д димер, все було в нормі

в анамнезі 1 вагітність хгч 290 і пішов на спад

1 завмерла на 6 тижні двійня і 1 бхб

ну а 4та сьогодні був перенос 🤞🏻

  • Держу кулачки 7
Ссылка на это сообщение
5 минут назад, Катя19 сказал(а):

@Natali13.09.1984 у нас взагалі не знайшли причину, вже зробили безліч аналізів, єдине що маю звужені (але прохідні) труби, ембріони маю 5вв 5ва, і 3вв(5шт)

також є 2 мутації тромбофілії паі 1 серпін і в-інтегрин але ШИ сказала що це взагалі ніяк не впливає на розвиток вагітності, навіть нічого не призначила

та я тоді моніторила коагулограму і д димер, все було в нормі

в анамнезі 1 вагітність хгч 290 і пішов на спад

1 завмерла на 6 тижні двійня і 1 бхб

ну а 4та сьогодні був перенос 🤞🏻

Пусть этот протокол будет победным🤞

6 часов назад, Рижуля сказал(а):

@Natali13.09.1984 знаєте, я тестам не зовсім довіряю, бо на 12 дпп тест показував слабшу полоску, ніж на 9дпп

а хгл був значно вищим

Тому чекаємо хгл🤞🏻

Хгч 0,5😔

  • Нравится 1
  • Грустно 7
Ссылка на это сообщение

@Катя19 @Катя19 я була в Ісіді,у Вацик,потім Турбаніст. Різні були сніжинки,і аа,ав,все. У мене було 2 свіжих і декількох кріо. Але всі свіжі були до 30 років. А зараз 34, коли попаду до лікаря вже 35 буде 

  • Нравится 1
  • Держу кулачки 1
Ссылка на это сообщение

Дівчатка, всім привіт. 
Підскажіть будь ласка, сьогодні 8ДПП. Зі мною відмінна 5денка.В день переносу був Овітрель та на 2ДПП. Вчора, на 7ДПП зробила тест ( хотіла відслідкувати як буде виходити Овітрель ), полоска була. Сьогодні теж зробила, але полоска стала набагато яскравіша. Це може бути вже вітання від моєї маленької  ? 

 

A79874CF-3E26-422C-9D7F-FF0F5D31CC4F.jpeg

  • Нравится 1
  • Держу кулачки 7
Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...