Перейти к публикации

Полезные сообщения

1 час назад, MM87 сказал(а):

Дівчатка, всім привіт. 
Підскажіть будь ласка, сьогодні 8ДПП. Зі мною відмінна 5денка.В день переносу був Овітрель та на 2ДПП. Вчора, на 7ДПП зробила тест ( хотіла відслідкувати як буде виходити Овітрель ), полоска була. Сьогодні теж зробила, але полоска стала набагато яскравіша. Це може бути вже вітання від моєї маленької  ? 

 

A79874CF-3E26-422C-9D7F-FF0F5D31CC4F.jpeg

Можете завтра сдавать хгч))

Думаю что это уже ваша крошка,  раз тесты ярчают. 🤞

@MM87 у кого делаете?))) Какой фактор?

 

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

16.12.2022 в 18:28, Рижуля сказал(а):

хгл 2368)))

Вітаю. 

 

20.12.2022 в 14:27, MM87 сказал(а):

Дівчатка, всім привіт. 
Підскажіть будь ласка, сьогодні 8ДПП. Зі мною відмінна 5денка.В день переносу був Овітрель та на 2ДПП. Вчора, на 7ДПП зробила тест ( хотіла відслідкувати як буде виходити Овітрель ), полоска була. Сьогодні теж зробила, але полоска стала набагато яскравіша. Це може бути вже вітання від моєї маленької  ? 

 

A79874CF-3E26-422C-9D7F-FF0F5D31CC4F.jpeg

Думаю що може. Тримаю за вас пальці.

@darinkamalinka

20.12.2022 в 07:25, darinkamalinka сказал(а):

@Катя19 @Катя19 я була в Ісіді,у Вацик,потім Турбаніст. Різні були сніжинки,і аа,ав,все. У мене було 2 свіжих і декількох кріо. Але всі свіжі були до 30 років. А зараз 34, коли попаду до лікаря вже 35 буде 

Не переживайте. Я з м.Суми. Під час вторгнення в нас тут теж не фонтан був. Мені 35. За плечима 3 протоколи з кріо, блокадами, підготовкою ендометрія, купою ліків, капильницями, але без імплантації. Пгд жодного разу не робили. Але на 4 раз вирішили що зробимо. Вже вирішили в Харків до Луцкіх їхати. А тут війна. Але я не хотіла здаватися. Луцькі в Львові, Ши за кордоном, лабораторія працює тільки місцева та й та не всі аналізи робить. В травні дізналась що після деокупації почала працювати у нас в місті філія від Грищенко, лікар хз, ні коли про неї не чула, але вирішила ртзикнути, бо час іде, а мої біологічні часи не зупиняються. Але я зразу попередила що робити будемо в природньому циклі, уе було принципово, бо я важали що моя проблема в купі ліків та за надто довгі ці кріо, а я ні коли не вигравала забігі на велику дистанцію. Лікар не суперечила та не питалася нав'язати свою професійну думку, як це було раніше.  Тому не зважайте на вік, експериментуйте, змінюйте клініку, лікаря, метод. Все вийде.

Доречі сьогодні в мене 31 тиждень, і не було жодного дня щоб я не переживала стосовно майбутнього, адже довбонутий сусід дуже близько. Але я вірю в краще.

  • Нравится 2
  • Держу кулачки 5
Ссылка на это сообщение

@Ganet86 да-да, на счёт войны 

мы тоже делали подсадку уже в апреле и переживали - и вот сыну за пару дней месяц

война ещё непонятно сколько будет , а время идёт 

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
17 минут назад, Iness_Ust сказал(а):

@darinkamalinka а шо вона говорила про природній цикл?

Може мені таке треба? Так не подобається стимуляція...((

Це для кріо вона мала на увазі)))

Ссылка на это сообщение

 

5 часов назад, Iness_Ust сказал(а):

@darinkamalinka а шо вона говорила про природній цикл?

Може мені таке треба? Так не подобається стимуляція...((

У мене було так: десь на 10 дц менопур+оргалутран, за день до пункції овіртель. Після пункції 2 т. Дуфастона. Перенос. Підтримка 2 т. Дуфастона. Все. Була сама в шоці))

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
1 минуту назад, Ganet86 сказал(а):

 

У мене було так: десь на 10 дц менопур+оргалутран, за день до пункції овіртель. Після пункції 2 т. Дуфастона. Перенос. Підтримка 2 т. Дуфастона. Все. Була сама в шоці))

Супер. А то обычно столько препаратов 🤦‍♀️

Ссылка на это сообщение

Дівчатка! А хто небудь чув про Владикіну? Вона раніше була в Адонісі, тепер у неї власна клініка Lita. Мені просто мій мамолог вже другий рік,прям дуже рекомендуює. Типу вона найкраща.

Ссылка на это сообщение
3 минуты назад, Рижуля сказал(а):

зрозуміла, нехай прийдуть якнайшвидше

Самой бы хотелось побыстрее двигаться дальше.  А то это ожидание утомительно.  

5 минут назад, Рижуля сказал(а):

зрозуміла, нехай прийдуть якнайшвидше

Сейчас ассистент ре написала, что от недели до месяца ждать нового цикла 😲😲😲😫

Ссылка на это сообщение
6 часов назад, Iness_Ust сказал(а):

@Ganet86 цікаво. Ну то у вас може фолікулярний запас гарний. А скільки антр фол було? І скільки як отримали?

В природньому циклі 1 фолікул, тому був тільки один шанс. А взагалі антимюллерів гормон 0,9, тобто запас не дуже(((. В 1 му протоколі  з контролюємою стимуляцією отримувала 5 клітин, на виході: 5,4, та дві 3. В другому протоколі з контролюємою стимуляцією взагалі 1.

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

Дівчатка, маю делікатну проблему

з‘явилась маленька шишка геморойна, якщо чесно не розумію чому, бо проблем з туалетом нема. Але воно мене мордує

на форумі знайшла свічки які всі рекомендують Натальсид, але я так розумію в Укр. їх важко знайти

що порадите? Бо чула за реліф, але вони значно сильніші 

Ссылка на это сообщение
27 минут назад, Рижуля сказал(а):

Дівчатка, маю делікатну проблему

з‘явилась маленька шишка геморойна, якщо чесно не розумію чому, бо проблем з туалетом нема. Але воно мене мордує

на форумі знайшла свічки які всі рекомендують Натальсид, але я так розумію в Укр. їх важко знайти

що порадите? Бо чула за реліф, але вони значно сильніші 

Возьмите мазь Постертзан. Она самое лучшее что я пробовала. 

Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...