Перейти к публикации

Полезные сообщения

  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

2 часа назад, Хельга.с сказал(а):

@Natali13.09.1984 вот который раз убеждаюсь, что в эко нужно идти только в сопровождении гематолога! 

Мой сынуля - лишнее тому подтверждение.

Согласна.  Жаль только, что убеждаешься в этом на собственных ошибках 😔

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Катя19 Дука Ю.М. Днепр, перинатальный центр и Николаенко, Днепр, 4-я больница.

@Natali13.09.1984 это да. После стольких потерь, которые оказывается можно было избежать...

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
16 часов назад, Iness_Ust сказал(а):

Девочки, у кого был летрозол в протоколе? Перговерис 150 менопур 150 ещё и летрозол 2 т. Сразу не спросила у ре а теперь ждать приема. Мне кажется что это много слишком?🧐 Я понимаю что мы хотим из меня максимум выжать, но какой смысл в такой большой дозе если все равно более того что есть вряд ли получится в моем возрасте и с моим запасам (5-6 антр фол в среднем). Прошлую стиму мы остановили ТК понадеялись на лучший результат но вот 3 цикла мы видим +- то же самое, т е. пул предположительно такой же будет. 

У мене в одному з протоколів був летрозол. То тоді взагалі росло дві ЯК, а на виході отримали 1 ємбріон та проліт в кріо протоколі(((. Чула що протоколи з летрозолом не дуже ефективні.

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 так) в 6 тижнів вже (зараз 7) робила, ктр 5мм сб+

обійшла мільйон дописів про мутації, бо маю дві, хвилююсь щоб не упустити час, Ши нічого не призначила, а на форумі дівчата пишуть що їм призначали антикоагулянти🤔 знайшла декількох гематологів в інсті, всі пишуть що ці мутації взагалі не треба брати до уваги,

короче спочатку ледве доживала до результату хгл…. потім узд, а тепер ці мутації🤦🏼‍♀️😅 

  • Нравится 3
  • Держу кулачки 1
Ссылка на это сообщение
1 час назад, Катя19 сказал(а):

@Natali13.09.1984 так) в 6 тижнів вже (зараз 7) робила, ктр 5мм сб+

обійшла мільйон дописів про мутації, бо маю дві, хвилююсь щоб не упустити час, Ши нічого не призначила, а на форумі дівчата пишуть що їм призначали антикоагулянти🤔 знайшла декількох гематологів в інсті, всі пишуть що ці мутації взагалі не треба брати до уваги,

короче спочатку ледве доживала до результату хгл…. потім узд, а тепер ці мутації🤦🏼‍♀️😅 

Ви з Києва? Я в Ісіді у Фірсової наблюдаюся. До речі Ши добре о неї відгукувалася. Якщо вам не спокійно,  проконсультуйтеся. 

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 ні, я з Кіровоградської обл, шукала саме онлайн консультацію, щоб не їздити, в мене мутації як у Вас але навпаки гомо і гетеро, дякую за рекомендацію, спробую дізнатись чи бере вона онлайн

39353EE3-EF09-44B7-939A-52BB08990445.jpeg

Ссылка на это сообщение
21.01.2023 в 16:11, Natali13.09.1984 сказал(а):

Вот такие 

Гематолог говорит,  что нет необходимости что-то принимать до начала протокола. Сказала Клексан колоть только когда назначат эстрогены именно в том цикле когда будет перенос. 

А что вам назначал гематолог в лечение?

Screenshot_20230121_160857_Drive.jpg

У мене теж саме ці мутації. Інтегрін і ПАІ. Обидва в гетерозиготі. Теж багато хто каже, що не потрібно нічого робити. Тим не менше, 5 протоколів і вдалий тільки після гематолога. значить десь таки щось було.

У мене був курс 4 місяці. Вессел Дуо основний. Ще був Кардікет, Неокардил і ще щось. Ще для кровообігу, я так думала, я пила Убіхінол з Іхерб. Десь воно все разом допомогло.

@Катя19 Краще перестрахуватись і спати спокійно. На рахунок мутацій дійсно лікарі, в тому числі репродуктологи, розділилися на два табори. А для гематологів це тепер додатковий хліб ))) Бо мутації є у всіх, так чи інакше. Більшість вважають, і я до цього схиляюся, що наявність мутацій - це лише дзвіночок, на що людині варто звернути увагу і тримати на контролі протягом життя, слідкувати на тромбоцитами, холестерином і  іншими показниками, які є інформативними при серцево-судинних захворюваннях. Перевіряти на своїй вагітності я не хотіла, тож ставила Клексан, жалілася, плакала, не хотіла, хотіла щоб хтось відмінив, але Фірсова сказала свій остаточний вердикт і пояснила так, що сумнівів вже не було. Незважаючи на не значні порушення треба було ставити до самих пологів. І фібриноген підскочив до меж 3 триместру вже на 5 тижні і РФМК в 4 рази вище (хоча на нього вона не звертала увагу). Хоча тут же теж як у кого відреагує. Є ті, кому Клексан навпаки нашкодив. Це не вітамінки, щоб його всім ставити. У мене всі мої родичі помирали від серцево-судинних захворювань. Це було ще одним фактором для Фірсової, як ускладнений сімейний анамнез. 

@Natali13.09.1984 Якщо Бог дасть другу вагітність, я би до Фірсової хотіла на облік ставати. Вона дуже класна.

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) дякую ❤️ я записалась до неї на вівторок, послухаю що скаже, тепер думаю може здати коагулограму🤔 щоб була загальна картина, маю тільки узд на руках і аналізи які були на початку протоколу, там ніяких відхилень не має

Ссылка на это сообщение

@Катя19 коагулограмму просіть розвернуту (в ній у 2 рази більше показників, які теж важливі) і Д-димер обов'язково. Бо без повної картини не вийде нормальна консультація, і все одно прийдеться здавати і знову консультуватися.

Ссылка на это сообщение

@Хельга.с вже здала, але звичайну і д-димер, сподіваюсь сінево встигнуть до завтра, або буду просити перенести, теж так подумала що консультація ні про що буде, без свіжих аналізів

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

Я всю вагітність коагулограму здавала кожні 2 тижні. Бо якщо є поломки, то це необхідно. 

У 2015 році втратила вагітність через ці поломки. Я тоді і не знала про них. І пам'ятаю як мене Паращук відмовляв від цих аналізів. То і друга вагітність теж втратилася - бо запізно почали колоти клексан. Тому дівчата, якщо ви замислювалися над вагітністю - обов'язково здайте ці поломки і зверніться до гематолога!

  • Нравится 1
  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Рижуля поліморфізм генів тромбофілії. Або просто гени тромбофілії. Їх повинно бути 12. Якщо менше, то треба ще просити гени фолатного циклу. Принаймні я здавала так.

@Катя19 протромбіновий час показує наскільки швидко згортається кров. У вас вона згортається дуже повільно. Спеціаліст дивиться усі показники разом. Поодинці це може ні про що не говорити. 

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Рижуля у мене коагулограми були якраз у нормі. А 2 вагітності втратила. І перша дитинка була точно здорова, а кровообігу не вистачило. Аналіз другої  теж показав нестачу кровообігу при імплантації, хоча там до здоров'я малюка теж були питання (((

І це при тому що старшу дочку я виносила добре. І лише на фолієвій. Ні про які гени тромбофілії я тоді і не знала. Зараз їй вже 23 рочки )))

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
29 минут назад, Рижуля сказал(а):

@Хельга.с я трошки в шоці з того всього, як все буває по-різному 

глянула ціни на аналізи, в районі 3тис. виходить..

 

Лучше сначала консультация гематолога,  а потом если врач назначит  - тогда сдавать именно то что назначит😉

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
4 часа назад, Рижуля сказал(а):

@Хельга.с а як саме називається цей аналіз? я нічого такого не здавала, клексан 0.2 колю через день для профілактики

клексан діє добу, його потрібно колоти щодня в один і той же час

Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...