Перейти к публикации

Полезные сообщения

  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@OlaD я элонву буду использовать, 1 укол на 7 дней - оч удобно. А так был пурегон + менопур, в итоге плохой ответ и мы сделали стоп. Но это же все индивидуально, я просто из-за удобства элонву предпочла бы.

@OlaD так это не длинный протокол, в длинном колят 1 раз большую дозу дифа - блокируют яичники. У вас просто она выравнивает фолликулы, а сам протокол короткий. У меня то же самое было, по 0,05 кажется дифа или по 0,5 не помню во 2 пол цикла. 

И элонва - давнишний препарат, давно его колят. Лет 5 примерно.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
26 минут назад, Рижуля сказал(а):

@Natali13.09.1984 як ви? Як ваші справи?

Добрый вечер. Не пишу потому что ситуация пока не ясна. Хгч растёт очень плохо.  За двое суток всего лишь увеличение на 25-30%. ПЯ маленькое. Жду следующего узи 10-го числа. 

  • Держу кулачки 3
Ссылка на это сообщение
7 часов назад, Хельга.с сказал(а):

@Natali13.09.1984 кроворазжижающие в поддержке есть?

Да, клексан 0,2. Только вот два дня назад решила я по вашей рекомендации проконсультироваться с Дукой.  И правильно сделала.  Она сказала что мне нужен Клексан 0,2 два раза в день и аспирин. Объяснила, что Клексан активно работает до 12 часов. И получается что в начале хгч у меня удваивался, т.к. ПЯ маленькое было и ему хватало кровотока, а с ростом ПЯ хгч перестал удваиваться из-за нехватки Клексана. Сказала что может быть ещё успеем помочь,  а может уже поздно 😔

 

До этого я все время с Фирсовой была на связи и она утверждала что аспирин мне раньше 12 недели не нужен и Клексана 0,2 вполне достаточно.  

Очень жалею,  что не позвонила раньше Ю.М.

  • Держу кулачки 1
Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 дай Бог чтобы успели.

Я к ЮМ поздно обратилась и малышку потеряла. И Игорёк у меня появился когда я все предписания ЮМ выполнила в точности. Она говорит, что иногда успевают и сохраняют. К ней много таких девочек обращается и она именно старается сохранить беременность. Моя врач, которая по невынашиванию не видела вообще причины колоть мне Клексан. "Кардиомагнила достаточно". А оказалось что совсем не достаточно...

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

Ох, я як подумаю, що могло би бути з моєю дорогоцінною вагітністю, якби я не знала, що після позитивного хгл треба бігти до гематолога. І ми ж встигли. У мене на 14-15 ДПП фібриноген був уже 5,2. А якби не знала, то невідомо, як би закінчилось. Фірсова, до речі, навпаки казала мені, що Клексан у мене мав бути ще в підтримці в протоколі, а не по факту настання вагітності за рекомендацією Вознюка.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
7 часов назад, Лимонный кекс :) сказал(а):

Ох, я як подумаю, що могло би бути з моєю дорогоцінною вагітністю, якби я не знала, що після позитивного хгл треба бігти до гематолога. І ми ж встигли. У мене на 14-15 ДПП фібриноген був уже 5,2. А якби не знала, то невідомо, як би закінчилось. Фірсова, до речі, навпаки казала мені, що Клексан у мене мав бути ще в підтримці в протоколі, а не по факту настання вагітності за рекомендацією Вознюка.

Ну мне Фирсова тоже Клексан назначила после пункции ещё, но его мало оказалось.  А ещё с моими мутациями мне обязательно аспирин нужен с самого начала.  

Ну уже ж как будет....

  • Держу кулачки 2
Ссылка на это сообщение

Привіт, напишіть будь ласка можливо хтось робив еко в Чернівцях. Хоч якісь відгуки 

Коротко про мою їсторію з центром Юзька. В нас вже є доросла дитина 11 років, був кесер.рост. через 4 р. вагітність, кровотеча, розширені труби по УЗД матка пуста, підозра на поз/в, спайки . Вийшло все само. Через рік позаматкова , вирізали одну трубу, почистили спайки. Сказали завагітніти шансів майже немає. Десь через 3 роки ми пішли на еко. Всі аналізи супер. Пункція 21 яйц. але лиш 4 ембріона лікар Бабенчук. Переносили по одному два рази , сказали що хороші ембріони,і ноль хгл. В лютому, це через два роки після трансферів була самостійна вагітність,матка пуста,  Хгл впав, почалась кровотеча. Вирішили, що варто перенести останні 2 ембріони. Зробили гістеро, кучу аналізів, все добре. Лікар інший Юзько Вікторія. Сьогодні 9 день тести пусті. Сказали , що у нас погані ембріони…Попросила виписку, більше до них не піду. За цей час почула багато поганого від дівчат там, і в самої було з ними куча проблем. Може хтось порадить хорошого лікаря в Чернівцях, щоб просто простимулювати може вийде все без екз 

Ссылка на это сообщение

@Яна 92 у Чернівцях не підскажу. Але просто простимулюватися з трубами які не айс,ідея не дуже,бо може бути позаматкова знову. (((Шукайте толкового лікаря,якому будете довіряти і клініку з ембріологією сильною.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

Дівчата, привіт) привіт, може хтось був у Стрелко? Або чули щось позитивне/ негативне... 

Наважилась, на Кріо знов, а моя лікар не в Україні. В РД Стрелко, Уланова, Пранова. Моя лікар рекомендує Уланову або Пранову.. ось вагаюсь.. 

Дівчата, підкажіть ще, а Хто такий ЮМ? 

Бо в мене мутації є... Хоч всі і закривають очі на це... 

Ссылка на это сообщение
15 часов назад, @//Allenka-mamas// сказал(а):

 

Дівчата, підкажіть ще, а Хто такий ЮМ? 

Бо в мене мутації є... Хоч всі і закривають очі на це... 

Дука Юлия Михайловна.  Гематолог с Днепра. Мне её @Хельга.с посоветовала)

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@@//Allenka-mamas// Дука Юлия Михайловна 050 320 5283

Вона з кафедри акушерства та гінекології м. Дніпро. Займається саме вагітністю з мутаціями згортання крові, а також підготовкою до такої вагітності. Співпрацює з найкращими гематологами Дніпра.

  • Нравится 1
  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Яна 92 привіт! Я робила в Чернівцях, можу відверто сказати, що тут окрім клініки Юзько репродуктологів немає, а звичайний гінеколог дасть клостилбегіт + дюфастон і, скоріш за все, слідкувати за вами не буде, це моя думка, можливо десь є і порядні. Я особисто задоволена Юзько Вікторією (хоч до самої клініки в мене є питання). Вона хоча б намагалась знайти для мене індивідуальний підхід, навідміну від шалених потоків у Києві та Львові. Але це моя думка і я вважаю, що потрібно шукати лікаря якому довіряєте, нажаль нікого не можу порадити в Чернівцях....  у вашому випадку з однієї стимуляції неможливо зробити висновки, можливо вам не підійшов препарат і наступного разу якість буде краща. Яким би не був ваш шлях Бажаю якнайшвидше досягнути своєї мрії =)

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@@//Allenka-mamas// Привіт! Робила кріо у Стрілко в далекому 2016. Проліт. Зразу склала дуже хороше враження, що все розуміє, все знає. А як до діла, то якось аби-як. Мені здається, поставилась цілковито халатно. Ембріон не показала, інтраліпід прокапала тільки після нагадування і, як я потім вже дізналася, взагалі не тоді, коли треба було. Ну і вишенька на торті - вони загубили мій ембріон після 2 протоколу і сказали, що нічого не було на заморозку, а потім у Стрілко виявилось, що є ембріон і давайте переносити. На той момент у них не було своєї ембріології і возили вони в іншу відому клініку. В цьому ж Родинному Джерелі в 2015 робила 2 свіжих протоколи у Уланової - безуспішні. Уланова видається мені більш толкова, навіть тоді. Зараз клініка звичайно має зовсім інший рівень і туди навіть запрошують якихось іменитих лікарів, типу Хажиленко.

@LiLooshka о, привіт! Як ти? Давно не чула від тебе вісточки

Ще допишу. Саме Уланова раніше дуже цікавилась імунологією і позиціонувалась, як обізнаний лікар в цьому питанні. Тому, може до неї?!

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...